קרית ים - שדרות פנחס ספיר / שדרות הפלמח
|
13.15 |
13.15 |
העלאה |
קרית ים - שדרות פנחס ספיר
|
13.15 |
13.15 |
העלאה והורדה |
קרית ים - שדרות פנחס ספיר / שדרות צה"ל
|
13.17 |
13.17 |
העלאה והורדה |
קרית ים - ספיר / משה שרת
|
13.18 |
13.18 |
העלאה והורדה |
קרית ים - משה שרת / ספיר
|
13.18 |
13.18 |
העלאה והורדה |
קרית ים - ספיר
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
קרית ים - ספיר / ז'בוטינסקי
|
13.20 |
13.20 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - שדרות הנשיא טרומן / שדרות מחל
|
13.21 |
13.21 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - טרומן
|
13.23 |
13.23 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / טרומן
|
13.24 |
13.24 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / בית אלפא
|
13.25 |
13.25 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - בית אלפא / התקומה
|
13.26 |
13.26 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - בית אלפא / הותיקים
|
13.27 |
13.27 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - שדרות מחל / בית אלפא
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - זלמן ארן / משמר העמק
|
13.29 |
13.29 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דואר / זלמן ארן
|
13.30 |
13.30 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - זלמן ארן / דגניה
|
13.31 |
13.31 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / זלמן ארן
|
13.32 |
13.32 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / ורבורג
|
13.33 |
13.33 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / כברי
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - ת. רכבת קרית חיים / אחיי אילת
|
13.35 |
13.35 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / הגדוד העיברי
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - תיכון קרית חיים / הגדוד העברי
|
13.37 |
13.37 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - שיטרית / הגדוד העיברי
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - משה שרת / שיטרית
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - משה שרת / אחי אילת
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - בן צבי / השיירה
|
13.42 |
13.42 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / השיירה
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - ביטוח לאומי / אחי אילת
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / צומת קרית חיים
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - וייצמן / תבור
|
13.46 |
13.46 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שדרות וייצמן / יגור
|
13.48 |
13.48 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - וייצמן / ירושלים
|
13.49 |
13.49 |
העלאה והורדה |
קרית מוצקין - דרך עכו / צומת ביאליק
|
13.50 |
13.50 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / הגפן
|
13.52 |
13.52 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - הגפן / חניתה
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - הגפן / קרן היסוד
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קרן היסוד / הברושים
|
13.55 |
13.55 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קרן היסוד / אלונים
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קרן היסוד / התאנים
|
13.57 |
13.57 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שבטי ישראל / זבולון
|
13.59 |
13.59 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קריון / ד. עכו חיפה
|
14.00 |
14.00 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - מרפאת זבולון
|
14.02 |
14.02 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / המייסדים
|
14.02 |
14.02 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / כביש 79
|
14.03 |
14.03 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - התל / התמר
|
14.04 |
14.04 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - התל / חיים
|
14.05 |
14.05 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - חיים / סיגליות
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - חיים / הרצל
|
14.08 |
14.08 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - ז'בוטינסקי / שי עגנון
|
14.09 |
14.09 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שי עגנון / שדרות חן
|
14.11 |
14.11 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שדרות חן / הנס מולר
|
14.11 |
14.11 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שדרות חן / יוסף לוי
|
14.12 |
14.12 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / שדרות חן
|
14.13 |
14.13 |
העלאה והורדה |
קרית מוצקין - נווה גנים
|
14.15 |
14.15 |
העלאה והורדה |
קרית מוצקין - מרכזית הקריות
|
14.17 |
14.17 |
הורדה |