קרית ים - שדרות פנחס ספיר / שדרות הפלמח
|
15.40 |
15.40 |
העלאה |
קרית ים - שדרות פנחס ספיר
|
15.40 |
15.40 |
העלאה והורדה |
קרית ים - שדרות פנחס ספיר / שדרות צה"ל
|
15.42 |
15.42 |
העלאה והורדה |
קרית ים - ספיר / משה שרת
|
15.43 |
15.43 |
העלאה והורדה |
קרית ים - משה שרת / ספיר
|
15.43 |
15.43 |
העלאה והורדה |
קרית ים - ספיר
|
15.44 |
15.44 |
העלאה והורדה |
קרית ים - ספיר / ז'בוטינסקי
|
15.45 |
15.45 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - שדרות הנשיא טרומן / שדרות מחל
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - טרומן
|
15.48 |
15.48 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / טרומן
|
15.49 |
15.49 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / בית אלפא
|
15.50 |
15.50 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - בית אלפא / התקומה
|
15.51 |
15.51 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - בית אלפא / הותיקים
|
15.52 |
15.52 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - שדרות מחל / בית אלפא
|
15.53 |
15.53 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - זלמן ארן / משמר העמק
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דואר / זלמן ארן
|
15.55 |
15.55 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - זלמן ארן / דגניה
|
15.56 |
15.56 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / זלמן ארן
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - דגניה / ורבורג
|
15.58 |
15.58 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / כברי
|
15.59 |
15.59 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - ת. רכבת קרית חיים / אחיי אילת
|
16.00 |
16.00 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / הגדוד העיברי
|
16.01 |
16.01 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - תיכון קרית חיים / הגדוד העברי
|
16.02 |
16.02 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - שיטרית / הגדוד העיברי
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - משה שרת / שיטרית
|
16.04 |
16.04 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - משה שרת / אחי אילת
|
16.05 |
16.05 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - בן צבי / השיירה
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / השיירה
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - ביטוח לאומי / אחי אילת
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
קרית חיים - אחי אילת / צומת קרית חיים
|
16.10 |
16.10 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - וייצמן / תבור
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שדרות וייצמן / יגור
|
16.13 |
16.13 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - וייצמן / ירושלים
|
16.14 |
16.14 |
העלאה והורדה |
קרית מוצקין - דרך עכו / צומת ביאליק
|
16.15 |
16.15 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / הגפן
|
16.17 |
16.17 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - הגפן / חניתה
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - הגפן / קרן היסוד
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קרן היסוד / הברושים
|
16.20 |
16.20 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קרן היסוד / אלונים
|
16.21 |
16.21 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קרן היסוד / התאנים
|
16.22 |
16.22 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שבטי ישראל / זבולון
|
16.24 |
16.24 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - קריון / ד. עכו חיפה
|
16.25 |
16.25 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - מרפאת זבולון
|
16.27 |
16.27 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / המייסדים
|
16.27 |
16.27 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / כביש 79
|
16.28 |
16.28 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - התל / התמר
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - התל / חיים
|
16.30 |
16.30 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - חיים / סיגליות
|
16.31 |
16.31 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - חיים / הרצל
|
16.33 |
16.33 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - ז'בוטינסקי / שי עגנון
|
16.34 |
16.34 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שי עגנון / שדרות חן
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שדרות חן / הנס מולר
|
16.36 |
16.36 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - שדרות חן / יוסף לוי
|
16.37 |
16.37 |
העלאה והורדה |
קרית ביאליק - דרך עכו / שדרות חן
|
16.38 |
16.38 |
העלאה והורדה |
קרית מוצקין - נווה גנים
|
16.40 |
16.40 |
העלאה והורדה |
קרית מוצקין - מרכזית הקריות
|
16.42 |
16.42 |
הורדה |