נוף הגליל - חניון אגד / העבודה
|
18.00 |
18.00 |
העלאה |
נוף הגליל - בית קברות חדש / שער ד
|
18.00 |
18.00 |
העלאה |
נוף הגליל - בית עלמין ישן / מעלה יצחק
|
18.01 |
18.01 |
העלאה |
נוף הגליל - תבור / נוף תבור
|
18.02 |
18.02 |
העלאה |
נוף הגליל - בית ספר עצמון / תבור
|
18.03 |
18.03 |
העלאה |
נוף הגליל - עצמון / ארבל
|
18.04 |
18.04 |
העלאה |
נוף הגליל - עצמון / שומרון
|
18.04 |
18.04 |
העלאה |
נוף הגליל - קופת חולים / חרמון
|
18.05 |
18.05 |
העלאה |
נוף הגליל - מלון פלאזה / כרמל
|
18.06 |
18.06 |
העלאה |
נוף הגליל - כרמל
|
18.06 |
18.06 |
העלאה |
נוף הגליל - כרמל / גלבוע
|
18.07 |
18.07 |
העלאה |
נוף הגליל - גלבוע / רימון
|
18.07 |
18.07 |
העלאה |
נוף הגליל - גלבוע / מעלה עלית
|
18.08 |
18.08 |
העלאה |
נוף הגליל - בית העירייה / גלבוע
|
18.08 |
18.08 |
העלאה |
נוף הגליל - מרכז תרבות / מעלה יצחק
|
18.08 |
18.08 |
העלאה |
נוף הגליל - בית ספר שרת / מעלה יצחק
|
18.09 |
18.09 |
העלאה |
נוף הגליל - בית ספר שרת / יזרעאל
|
18.10 |
18.10 |
העלאה |
נוף הגליל - יזרעאל / הגפן
|
18.11 |
18.11 |
העלאה |
נוף הגליל - מרכז דדו / חרוד
|
18.11 |
18.11 |
העלאה |
נוף הגליל - חרוד / דרך אריאל שרון
|
18.12 |
18.12 |
העלאה |
נוף הגליל - דרך אריאל שרון / מעלה יצחק
|
18.13 |
18.13 |
העלאה |
נוף הגליל - קניון מבנה / שירות בין?עירוני
|
18.14 |
18.14 |
העלאה |
נוף הגליל - דרך הציונות / החטיבות
|
18.14 |
18.14 |
העלאה |
נוף הגליל - הציונות / דרך העמק
|
18.15 |
18.15 |
העלאה |
נצרת - צומת המחצבות
|
18.16 |
18.16 |
העלאה |
נצרת - ביטוח לאומי / כביש 75
|
18.17 |
18.17 |
העלאה |
נצרת - הר הקפיצה / כביש 75
|
18.18 |
18.18 |
העלאה |
נצרת - צומת הפיקוד
|
18.20 |
18.20 |
העלאה |
קיבוץ כפר החורש - דרך חיפה / 5104
|
18.21 |
18.21 |
העלאה |
יפיע - דרך חיפה
|
18.22 |
18.22 |
העלאה |
יפיע - יפיע א / כניסה
|
18.23 |
18.23 |
העלאה |
יפיע - יפיע ב / בית עלמין
|
18.24 |
18.24 |
העלאה |
יפיע - יפיע ג
|
18.24 |
18.24 |
העלאה |
יפיע - יפיע ד / יציאה
|
18.25 |
18.25 |
העלאה |
מגדל העמק - שדרות הבנים / נוף העמק
|
18.30 |
18.30 |
העלאה |
מגדל העמק - משטרה / שדרות הבנים
|
18.31 |
18.31 |
העלאה |
מגדל העמק - שדרות הבנים / דרך העמק
|
18.32 |
18.32 |
העלאה |
מגדל העמק - שדרות הבנים / תדהר
|
18.33 |
18.33 |
העלאה |
מגדל העמק - שדרות הבנים
|
18.33 |
18.33 |
העלאה |
מגדל העמק - בית העלמין
|
18.34 |
18.34 |
העלאה |
מגדל העמק - צומת מגדל העמק 75 / 7555
|
18.36 |
18.36 |
העלאה |
תמרת - צומת תמרת
|
18.38 |
18.38 |
העלאה |
נהלל - צומת נהלל
|
18.40 |
18.40 |
העלאה |
מנשיה א זבדה - מסעף מנשית זבדה
|
18.42 |
18.42 |
העלאה |
בית שערים - צומת בית שערים / נווה יער
|
18.43 |
18.43 |
העלאה |
רמת ישי
|
18.44 |
18.44 |
העלאה |
רמת ישי - צומת רמת ישי מערב
|
18.45 |
18.45 |
העלאה |
צומת ישי
|
18.47 |
18.47 |
העלאה |
קיבוץ אלונים - צומת אלונים
|
18.48 |
18.48 |
העלאה |
צומת השומרים
|
18.49 |
18.49 |
העלאה והורדה |
קרית טבעון - צ.קרית טבעון
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
קרית טבעון - צומת קרית עמל
|
18.51 |
18.51 |
העלאה והורדה |
צ.השומרים
|
18.52 |
18.52 |
העלאה והורדה |
שדה יעקב - מסעף
|
18.53 |
18.53 |
העלאה והורדה |
כפר יהושע - צומת כפר יהושע
|
18.57 |
18.57 |
העלאה והורדה |
צ.התשבי
|
18.59 |
18.59 |
העלאה והורדה |
יקנעם עילית - צומת יקנעם / מושבה
|
19.00 |
19.00 |
העלאה והורדה |
יקנעם עילית - התמר / הפעמונית
|
19.01 |
19.01 |
העלאה והורדה |
יקנעם עילית - צומת יקנעם עילית
|
19.02 |
19.02 |
העלאה והורדה |
אליקים - מחלף אליקים
|
19.08 |
19.08 |
העלאה והורדה |
בת שלמה - צומת בת שלמה
|
19.18 |
19.18 |
העלאה והורדה |
מאיר שפיה - צומת שפיה
|
19.24 |
19.24 |
העלאה והורדה |
פורדיס - צומת פוריידיס
|
19.27 |
19.27 |
העלאה והורדה |
אור עקיבא - מחלף אור עקיבא
|
19.43 |
19.43 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
19.53 |
19.53 |
העלאה והורדה |
בית ינאי - מחלף ינאי לדרום
|
20.02 |
20.02 |
הורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
20.12 |
20.12 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
20.23 |
20.23 |
העלאה והורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
20.37 |
20.37 |
הורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
20.38 |
20.38 |
הורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
20.40 |
20.40 |
הורדה |
גלילות - מחלף גלילות / דרך נמיר
|
20.41 |
20.41 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
20.42 |
20.42 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
20.46 |
20.46 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
20.47 |
20.47 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
20.48 |
20.48 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
20.50 |
20.50 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
20.51 |
20.51 |
הורדה |
תל אביב - בי"ס שבח מופת / המסגר
|
20.53 |
20.53 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
20.55 |
20.55 |
הורדה |