תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 704) |
20.00 |
20.00 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
20.03 |
20.03 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
20.04 |
20.04 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
20.06 |
20.06 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
20.07 |
20.07 |
העלאה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
20.09 |
20.09 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
20.11 |
20.11 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
20.13 |
20.13 |
העלאה |
כפר שמריהו - צומת כפר שמריהו
|
20.15 |
20.15 |
העלאה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
20.15 |
20.15 |
העלאה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
20.24 |
20.24 |
העלאה |
נתניה - מחלף נתניה
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
20.45 |
20.45 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
20.50 |
20.50 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
מח.שמונים - צומת מחנה 80
|
20.58 |
20.58 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
20.59 |
20.59 |
העלאה והורדה |
צומת עירון - צומת מנשה לצפון
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
כפר כרע - צומת כפר קרע
|
21.07 |
21.07 |
העלאה והורדה |
קציר צומת - צומת ברטעה
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
עארה - צומת עארה
|
21.09 |
21.09 |
העלאה והורדה |
ערערה - לצומת ערערה
|
21.09 |
21.09 |
העלאה והורדה |
עירון משטרה - צומת משטרת עירון
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
מי עמי - מסעף
|
21.13 |
21.13 |
העלאה והורדה |
אום אל פאחם - כביש 65 / אום אל פאחם א
|
21.14 |
21.14 |
העלאה והורדה |
אום אל פאחם - כביש 65 / אום אל פאחם ב
|
21.15 |
21.15 |
העלאה והורדה |
אום אל פאחם - צומת אום אל פחם
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
מוצמוץ (מוסמוס) - מסעף
|
21.17 |
21.17 |
העלאה והורדה |
ביאדה - מסעף משירפה
|
21.19 |
21.19 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו 65
|
21.22 |
21.22 |
העלאה והורדה |
צומת הסרגל
|
21.27 |
21.27 |
העלאה והורדה |
מח.עמוס - מסעף מחנה עמוס דרום
|
21.29 |
21.29 |
העלאה והורדה |
עפולה - הבנים / שרה מלכין
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
עפולה - הבנים / וולפסון
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
עפולה - הבנים / יהושע חנקין
|
21.32 |
21.32 |
העלאה והורדה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / הורדה
(רציף 1) |
21.33 |
21.33 |
הורדה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 3) |
21.33 |
21.33 |
העלאה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / שפרינצק
(רציף 3) |
21.34 |
21.34 |
העלאה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
21.35 |
21.35 |
העלאה והורדה |
עפולה - פארק העמק
|
21.36 |
21.36 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
21.36 |
21.36 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / דוד אלעזר
|
21.37 |
21.37 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קוממיות
|
21.38 |
21.38 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף דברת / אלון תבור
|
21.41 |
21.41 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
21.43 |
21.43 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
21.45 |
21.45 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
21.45 |
21.45 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
21.48 |
21.48 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - תחנת התרעננות / פז לחי כפר תבור
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור 767 / 65
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
22.06 |
22.06 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
22.08 |
22.08 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון מזרח
|
22.15 |
22.15 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת גבעת אבני
|
22.18 |
22.18 |
העלאה והורדה |
לביא - פארק תעשיה קדמת
|
22.22 |
22.22 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פורייה
|
22.25 |
22.25 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
22.27 |
22.27 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / ספיר
|
22.27 |
22.27 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
22.28 |
22.28 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
22.29 |
22.29 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין
|
22.29 |
22.29 |
העלאה והורדה |
טבריה - משטרה / שמעון דהאן
|
22.29 |
22.29 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן / השומר
|
22.30 |
22.30 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / ביאליק
|
22.30 |
22.30 |
העלאה והורדה |
טבריה - אוהל יעקב / א.ז. ורנר
|
22.30 |
22.30 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / קונטיננטל
|
22.31 |
22.31 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
22.33 |
22.33 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 5) |
22.33 |
22.33 |
העלאה |
טבריה - דרך גדוד ברק / הירדן
|
22.34 |
22.34 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
22.34 |
22.34 |
העלאה והורדה |
טבריה - דרך גדוד ברק / 90
|
22.34 |
22.34 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
22.40 |
22.40 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
22.42 |
22.42 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גנוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
22.43 |
22.43 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גנוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
22.43 |
22.43 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק 90
|
22.46 |
22.46 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
22.47 |
22.47 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום 90
|
22.48 |
22.48 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
22.51 |
22.51 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים
|
22.55 |
22.55 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
22.56 |
22.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
22.58 |
22.58 |
העלאה והורדה |
מח.יפתח - מחנה יפתח
|
23.00 |
23.00 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה פילון / גשר אברהם חידו
|
23.01 |
23.01 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
23.05 |
23.05 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת ראש פינה
|
23.06 |
23.06 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
23.08 |
23.08 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 3) |
23.08 |
23.08 |
העלאה |
מחניים - צומת מחניים
|
23.10 |
23.10 |
העלאה והורדה |
קיבוץ איילת השחר - צומת תל חצור
|
23.13 |
23.13 |
העלאה והורדה |
קיבוץ איילת השחר - צומת איילת השחר
|
23.17 |
23.17 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
23.19 |
23.19 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
23.22 |
23.22 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - אגמון החולה
|
23.27 |
23.27 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
23.29 |
23.29 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
23.34 |
23.34 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / 90
|
23.37 |
23.37 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - בית המשפט / תל חי
|
23.38 |
23.38 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / הנרייטה סאלד
|
23.38 |
23.38 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / אורי אילן
|
23.39 |
23.39 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / הורדה
|
23.40 |
23.40 |
הורדה |