קרית שמונה - תחנה מרכזית קש / רציפים
(רציף 1) |
20.30 |
20.30 |
העלאה |
קרית שמונה - תל חי / סיני
|
20.30 |
20.30 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / יצחק שדה
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - תל חי / ברזילי
|
20.31 |
20.31 |
העלאה והורדה |
קרית שמונה - צומת צוק מנרה
|
20.32 |
20.32 |
העלאה והורדה |
צומת גמא - צומת גומא
|
20.35 |
20.35 |
העלאה והורדה |
צומת כח
|
20.40 |
20.40 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - מסעף רשות החולה
|
20.41 |
20.41 |
העלאה והורדה |
החולה שמורה - צומת שמורת החולה
|
20.46 |
20.46 |
העלאה והורדה |
יסוד המעלה - צומת יסוד המעלה
|
20.49 |
20.49 |
העלאה והורדה |
קיבוץ איילת השחר - צומת אילת השחר
|
20.51 |
20.51 |
העלאה והורדה |
קיבוץ איילת השחר - צומת איילת השחר
|
20.55 |
20.55 |
העלאה והורדה |
מחניים - צ.מחניים
|
20.57 |
20.57 |
העלאה והורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / הורדה
|
20.59 |
20.59 |
הורדה |
חצור הגלילית - מסוף חצור הגלילית / רציפים
(רציף 2) |
20.59 |
20.59 |
העלאה |
ראש פינה - תחנה מרכזית ראש פינה
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
ראש פינה - צומת כפר הנשיא / ראש פינה
|
21.01 |
21.01 |
העלאה והורדה |
מושב אליפלט - מחנה אליפלט
|
21.04 |
21.04 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד
|
21.07 |
21.07 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עמיעד - צומת עמיעד
|
21.08 |
21.08 |
העלאה והורדה |
כורזים - צומת כורזים 87
|
21.10 |
21.10 |
העלאה והורדה |
צומת מנזר איטלקי - הר האושר / הביאטיטודים
|
21.13 |
21.13 |
העלאה והורדה |
כפר נחום - צומת כפר נחום
|
21.16 |
21.16 |
העלאה והורדה |
כרי דשא - חוף חוקוק / אתר ספיר
|
21.17 |
21.17 |
העלאה והורדה |
חוקוק - צומת חוקוק
|
21.18 |
21.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גנוסר - מרכז / מסעף גינוסר
|
21.20 |
21.20 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גנוסר - מסעף גינוסר / דרום
|
21.21 |
21.21 |
העלאה והורדה |
מגדל - מסעף מגדל צפון
|
21.22 |
21.22 |
העלאה והורדה |
מגדל - צומת מגדל
|
21.23 |
21.23 |
העלאה והורדה |
טבריה - אלחדיף / אילת
|
21.28 |
21.28 |
העלאה והורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / הורדה
|
21.29 |
21.29 |
הורדה |
טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 8) |
21.30 |
21.30 |
העלאה |
טבריה - אלחדיף / טבור הארץ
|
21.30 |
21.30 |
העלאה והורדה |
טבריה - נייברג / אוהל יעקב
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
טבריה - שמעון דהאן
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
טבריה - שדרות מנחם בגין / וינגייט
|
21.31 |
21.31 |
העלאה והורדה |
כפר חיטים - צומת כפר חיטים
|
21.32 |
21.32 |
העלאה והורדה |
טבריה - צומת טבריה עילית
|
21.32 |
21.32 |
העלאה והורדה |
מצפה - צומת מצפה
|
21.33 |
21.33 |
העלאה והורדה |
פוריה נוה עובד - צומת פוריה
|
21.34 |
21.34 |
העלאה והורדה |
לביא - צומת פארק תעשיות קדמת
|
21.35 |
21.35 |
העלאה והורדה |
לביא - צ.גב' אבני / לביא
|
21.37 |
21.37 |
העלאה והורדה |
צ.גולני - מחלף גולני / לכיוון דרום
|
21.39 |
21.39 |
העלאה והורדה |
אילניה - מחנה נפתלי
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
אילניה - צומת שדה אילן
|
21.40 |
21.40 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית קשת - מסעף
|
21.42 |
21.42 |
העלאה והורדה |
כדורי - מסעף בית ספר כדורי
|
21.43 |
21.43 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - צומת כפר תבור
|
21.44 |
21.44 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
21.44 |
21.44 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - תחנת התרעננות / פז לחי כפר תבור
|
22.00 |
22.00 |
העלאה והורדה |
כפר תבור - מרכז
|
22.00 |
22.00 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גזית - צומת גזית
|
22.01 |
22.01 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת אום אל גאנם
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
הר תבור - צומת תבור
|
22.04 |
22.04 |
העלאה והורדה |
טמרה (יזרעאל) - צומת נעורה
|
22.07 |
22.07 |
העלאה והורדה |
קיבוץ דוברת - מסעף
|
22.09 |
22.09 |
העלאה והורדה |
נין - מסעף
|
22.10 |
22.10 |
העלאה והורדה |
עפולה - דרך גולני / קפלן
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
עפולה - יצחק רבין / דוד אלעזר
|
22.13 |
22.13 |
העלאה והורדה |
עפולה - בית חולים העמק
|
22.14 |
22.14 |
העלאה והורדה |
עפולה - מול פארק העמק / שדרות יצחק רבין
|
22.15 |
22.15 |
העלאה והורדה |
עפולה - שדרות יצחק רבין / דרך בן גוריון
|
22.16 |
22.16 |
העלאה והורדה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / הורדה
(רציף 1) |
22.18 |
22.18 |
הורדה |
עפולה - תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(רציף 2) |
22.18 |
22.18 |
העלאה |
עפולה - קהילת ציון / שפרינצק
|
22.19 |
22.19 |
העלאה והורדה |
עפולה - הבנים / יהושע חנקין
|
22.20 |
22.20 |
העלאה והורדה |
עפולה - הבנים / הקונגרס הציוני
|
22.20 |
22.20 |
העלאה והורדה |
מח.עמוס - מסעף מחנה עמוס
|
22.23 |
22.23 |
העלאה והורדה |
צ.הסרגל
|
22.25 |
22.25 |
העלאה והורדה |
מגידו - צ.מגידו
|
22.31 |
22.31 |
העלאה והורדה |
אום אל פחם - כביש 65 / צומת אום אל פחם
|
22.38 |
22.38 |
העלאה והורדה |
עירון משטרה - צומת משטרת עירון
|
22.45 |
22.45 |
העלאה והורדה |
קציר צומת - צ.ברטעה
|
22.48 |
22.48 |
העלאה והורדה |
כפר כרע - צומת כפר קרע
|
22.49 |
22.49 |
העלאה והורדה |
צומת עירון - צ.מנשה לדרום
|
22.56 |
22.56 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
22.58 |
22.58 |
העלאה והורדה |
מח.שמונים - צומת חנה
|
22.59 |
22.59 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
23.02 |
23.02 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
23.09 |
23.09 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
23.15 |
23.15 |
העלאה והורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
23.31 |
23.31 |
העלאה והורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
23.41 |
23.41 |
הורדה |
הרצליה - מחלף נוף ים
|
23.51 |
23.51 |
הורדה |
כפר שמריהו - מחלף רבין (שמריהו)
|
23.51 |
23.51 |
הורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
23.53 |
23.53 |
הורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
23.54 |
23.54 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
0.01 |
0.01 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
0.02 |
0.02 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
0.03 |
0.03 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
0.05 |
0.05 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
0.06 |
0.06 |
הורדה |
תל אביב - בי"ס שבח מופת / המסגר
|
0.07 |
0.07 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
0.09 |
0.09 |
הורדה |