תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
11.15 |
11.15 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
11.19 |
11.19 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
11.21 |
11.21 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
11.25 |
11.25 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
11.26 |
11.26 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
11.33 |
11.33 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
11.37 |
11.37 |
העלאה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
11.44 |
11.44 |
העלאה |
נתניה - מחלף נתניה
|
11.50 |
11.50 |
העלאה |
חדרה - צומת אולגה
|
11.59 |
11.59 |
העלאה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
12.02 |
12.02 |
העלאה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
12.06 |
12.06 |
העלאה |
מח.שמונים - צומת מחנה 80
|
12.08 |
12.08 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
12.08 |
12.08 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
|
12.55 |
12.55 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו 65
|
12.56 |
12.56 |
העלאה והורדה |
צומת הסרגל
|
13.02 |
13.02 |
העלאה והורדה |
אומן - צומת אומן
|
13.04 |
13.04 |
העלאה והורדה |
חבר - צומת חבר
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
13.13 |
13.13 |
העלאה והורדה |
גבע - מסעף
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
צומת יששכר
|
13.21 |
13.21 |
העלאה והורדה |
ע.חרוד (מאוחד) - צומת תל יוסף
|
13.23 |
13.23 |
העלאה והורדה |
צומת שאטה (כלא שאטה) - כלא שאטה
|
13.25 |
13.25 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית השיטה - מסעף
|
13.28 |
13.28 |
העלאה והורדה |
שדה נחום
|
13.34 |
13.34 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת מחנה גדעון
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
בית שאן - אזור תעשיה / 7078
|
13.36 |
13.36 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / דבורה הנביאה
|
13.37 |
13.37 |
העלאה והורדה |
בית שאן - משטרה
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / שאול המלך
|
13.38 |
13.38 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / השחם
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אחד העם
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / הנגב
|
13.39 |
13.39 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אביר יעקב
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בגין / ים
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
13.40 |
13.40 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
13.41 |
13.41 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צ.שאן
|
13.44 |
13.44 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
13.45 |
13.45 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
13.51 |
13.51 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
13.52 |
13.52 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
13.53 |
13.53 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
13.56 |
13.56 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
13.57 |
13.57 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גשר
|
14.01 |
14.01 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה 90
|
14.06 |
14.06 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - צומת אשדות יעקב אחוד
|
14.07 |
14.07 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
14.08 |
14.08 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
14.10 |
14.10 |
העלאה והורדה |
שער הגולן - מסעף
|
14.11 |
14.11 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
14.11 |
14.11 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
14.13 |
14.13 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - חוף צמח
|
14.14 |
14.14 |
העלאה והורדה |
עמק הירדן מכללה - מכללה איזורית עמק הירדן
|
14.14 |
14.14 |
העלאה והורדה |
מעגן - מסעף
|
14.15 |
14.15 |
העלאה והורדה |
מעגן - צומת מעגן
|
14.16 |
14.16 |
העלאה והורדה |
קיבוץ תל קציר - מסעף
|
14.18 |
14.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
14.19 |
14.19 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חניון עין גב
|
14.26 |
14.26 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - צומת עין גב'
|
14.28 |
14.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חוף גופרה
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - חוף לבנון
|
14.34 |
14.34 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - צומת כורסי
|
14.35 |
14.35 |
העלאה והורדה |
חוף גולן - מסעף
|
14.38 |
14.38 |
העלאה והורדה |
מושב רמות - מסעף
|
14.40 |
14.40 |
העלאה והורדה |
מעלה גמלא - צומת מעלה גמלא
|
14.43 |
14.43 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה
|
14.46 |
14.46 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - חניון יהודיה / 87
|
14.55 |
14.55 |
העלאה והורדה |
קצרין - צומת קצביה
|
15.01 |
15.01 |
העלאה והורדה |
קצרין - מסעף אזור תעשייה
|
15.04 |
15.04 |
הורדה |
קצרין - פארק קצרין
|
15.05 |
15.05 |
הורדה |
קצרין - דרך החרמון / זויתן
|
15.05 |
15.05 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת נווה
|
15.07 |
15.07 |
הורדה |
קצרין - גילבון / משעול סלעית
|
15.07 |
15.07 |
הורדה |
קצרין - גילבון / תדהר
|
15.08 |
15.08 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת נווה
|
15.08 |
15.08 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת גמלא
|
15.09 |
15.09 |
הורדה |
קצרין - המשושים / הדס
|
15.09 |
15.09 |
הורדה |
קצרין - המשושים / פעמונית
|
15.09 |
15.09 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת אפק
|
15.10 |
15.10 |
הורדה |
קצרין - שיאון / סער
|
15.10 |
15.10 |
הורדה |
קצרין - סער / צמח
|
15.11 |
15.11 |
הורדה |
קצרין - סער / מירון
|
15.12 |
15.12 |
הורדה |
קצרין - סוסיתא / טיילת בתרא
|
15.12 |
15.12 |
הורדה |
קצרין - יהודיה / יודפת
|
15.12 |
15.12 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / יהודיה
|
15.13 |
15.13 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת אפק
|
15.13 |
15.13 |
הורדה |
קצרין - דליות / איה
|
15.14 |
15.14 |
הורדה |
קצרין - קניון לב קצרין
|
15.15 |
15.15 |
הורדה |