תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב רציפים
(רציף 705) |
14.05 |
14.05 |
העלאה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
14.09 |
14.09 |
העלאה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
14.11 |
14.11 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / חיים לבנון
|
14.15 |
14.15 |
העלאה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
14.16 |
14.16 |
העלאה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
14.23 |
14.23 |
העלאה |
הרצליה - צומת הרצליה / אקדיה
|
14.27 |
14.27 |
העלאה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
14.34 |
14.34 |
העלאה |
נתניה - מחלף נתניה
|
14.40 |
14.40 |
העלאה |
חדרה - צומת אולגה
|
14.49 |
14.49 |
העלאה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
14.52 |
14.52 |
העלאה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
14.56 |
14.56 |
העלאה |
מח.שמונים - צומת מחנה 80
|
14.58 |
14.58 |
העלאה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
14.58 |
14.58 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו
|
15.14 |
15.14 |
העלאה והורדה |
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
|
15.45 |
15.45 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו 65
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
צומת הסרגל
|
15.52 |
15.52 |
העלאה והורדה |
אומן - צומת אומן
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
חבר - צומת חבר
|
15.56 |
15.56 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
16.03 |
16.03 |
העלאה והורדה |
גבע - מסעף
|
16.09 |
16.09 |
העלאה והורדה |
צומת יששכר
|
16.11 |
16.11 |
העלאה והורדה |
ע.חרוד (מאוחד) - צומת תל יוסף
|
16.13 |
16.13 |
העלאה והורדה |
צומת שאטה (כלא שאטה) - כלא שאטה
|
16.15 |
16.15 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית השיטה - מסעף
|
16.18 |
16.18 |
העלאה והורדה |
שדה נחום
|
16.24 |
16.24 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת מחנה גדעון
|
16.26 |
16.26 |
העלאה והורדה |
בית שאן - אזור תעשיה / 7078
|
16.26 |
16.26 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / דבורה הנביאה
|
16.27 |
16.27 |
העלאה והורדה |
בית שאן - משטרה
|
16.28 |
16.28 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / שאול המלך
|
16.28 |
16.28 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / השחם
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אחד העם
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / הנגב
|
16.29 |
16.29 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / אביר יעקב
|
16.30 |
16.30 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בגין / ים
|
16.30 |
16.30 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
16.30 |
16.30 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
16.31 |
16.31 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צ.שאן
|
16.34 |
16.34 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
16.35 |
16.35 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
16.41 |
16.41 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
16.42 |
16.42 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
16.43 |
16.43 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
16.43 |
16.43 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
16.46 |
16.46 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
16.47 |
16.47 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גשר
|
16.51 |
16.51 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה 90
|
16.56 |
16.56 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - צומת אשדות יעקב אחוד
|
16.57 |
16.57 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
16.58 |
16.58 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
17.00 |
17.00 |
העלאה והורדה |
שער הגולן - מסעף
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
17.01 |
17.01 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
17.03 |
17.03 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - חוף צמח
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
עמק הירדן מכללה - מכללה איזורית עמק הירדן
|
17.04 |
17.04 |
העלאה והורדה |
מעגן - מסעף
|
17.05 |
17.05 |
העלאה והורדה |
מעגן - צומת מעגן
|
17.06 |
17.06 |
העלאה והורדה |
קיבוץ תל קציר - מסעף
|
17.08 |
17.08 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
17.09 |
17.09 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - מסעף
|
17.10 |
17.10 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חניון עין גב
|
17.16 |
17.16 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - צומת עין גב'
|
17.18 |
17.18 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חוף גופרה
|
17.21 |
17.21 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - חוף לבנון
|
17.24 |
17.24 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - צומת כורסי
|
17.25 |
17.25 |
העלאה והורדה |
חוף גולן - מסעף
|
17.28 |
17.28 |
העלאה והורדה |
מושב רמות - מסעף
|
17.30 |
17.30 |
העלאה והורדה |
מעלה גמלא - צומת מעלה גמלא
|
17.33 |
17.33 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה
|
17.36 |
17.36 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - חניון יהודיה / 87
|
17.45 |
17.45 |
העלאה והורדה |
קצרין - צומת קצביה
|
17.51 |
17.51 |
העלאה והורדה |
קצרין - מסעף אזור תעשייה
|
17.54 |
17.54 |
הורדה |
קצרין - פארק קצרין
|
17.55 |
17.55 |
הורדה |
קצרין - דרך החרמון / זויתן
|
17.55 |
17.55 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת נווה
|
17.57 |
17.57 |
הורדה |
קצרין - גילבון / משעול סלעית
|
17.57 |
17.57 |
הורדה |
קצרין - גילבון / תדהר
|
17.58 |
17.58 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת נווה
|
17.58 |
17.58 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת גמלא
|
17.59 |
17.59 |
הורדה |
קצרין - המשושים / הדס
|
17.59 |
17.59 |
הורדה |
קצרין - המשושים / פעמונית
|
17.59 |
17.59 |
הורדה |
קצרין - שיאון / טיילת אפק
|
18.00 |
18.00 |
הורדה |
קצרין - שיאון / סער
|
18.00 |
18.00 |
הורדה |
קצרין - סער / צמח
|
18.01 |
18.01 |
הורדה |
קצרין - סער / מירון
|
18.02 |
18.02 |
הורדה |
קצרין - סוסיתא / טיילת בתרא
|
18.02 |
18.02 |
הורדה |
קצרין - יהודיה / יודפת
|
18.02 |
18.02 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / יהודיה
|
18.03 |
18.03 |
הורדה |
קצרין - זוויתן / טיילת אפק
|
18.03 |
18.03 |
הורדה |
קצרין - דליות / איה
|
18.04 |
18.04 |
הורדה |
קצרין - קניון לב קצרין
|
18.05 |
18.05 |
הורדה |