קצרין - שיאון / טיילת נווה
|
12.10 |
12.10 |
העלאה |
קצרין - גילבון / משעול סלעית
|
12.10 |
12.10 |
העלאה |
קצרין - גילבון / תדהר
|
12.11 |
12.11 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / טיילת נווה
|
12.11 |
12.11 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / טיילת גמלא
|
12.12 |
12.12 |
העלאה |
קצרין - המשושים / הדס
|
12.13 |
12.13 |
העלאה |
קצרין - המשושים / פעמונית
|
12.13 |
12.13 |
העלאה |
קצרין - שיאון / טיילת אפק
|
12.14 |
12.14 |
העלאה |
קצרין - שיאון / סער
|
12.15 |
12.15 |
העלאה |
קצרין - סער / צמח
|
12.16 |
12.16 |
העלאה |
קצרין - סער / מירון
|
12.17 |
12.17 |
העלאה |
קצרין - סוסיתא / טיילת בתרא
|
12.18 |
12.18 |
העלאה |
קצרין - יהודיה / יודפת
|
12.19 |
12.19 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / יהודיה
|
12.19 |
12.19 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / טיילת אפק
|
12.20 |
12.20 |
העלאה |
קצרין - דליות / איה
|
12.22 |
12.22 |
העלאה |
קצרין - קניון לב קצרין
|
12.22 |
12.22 |
העלאה |
קצרין - דרך החרמון / דליות
|
12.22 |
12.22 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / 9088
|
12.22 |
12.22 |
העלאה |
קצרין - פארק קצרין
|
12.23 |
12.23 |
העלאה |
קצרין - דרך החרמון / איזור תעשייה קצרין
|
12.23 |
12.23 |
העלאה |
קצרין - צומת קצביה
|
12.24 |
12.24 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - חניון יהודיה / 87
|
12.27 |
12.27 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - צומת יהודיה כביש 87 / 92
|
12.31 |
12.31 |
העלאה והורדה |
מעלה גמלא - צומת מעלה גמלא
|
12.32 |
12.32 |
העלאה והורדה |
מושב רמות - מסעף
|
12.34 |
12.34 |
העלאה והורדה |
חוף גולן - מסעף
|
12.34 |
12.34 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - צומת כורסי
|
12.36 |
12.36 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - חוף לבנון
|
12.36 |
12.36 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חוף גופרה
|
12.37 |
12.37 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב
|
12.38 |
12.38 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - כפר נופש עין גב
|
12.39 |
12.39 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון
|
12.42 |
12.42 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - כפר נופש האון
|
12.42 |
12.42 |
העלאה והורדה |
קיבוץ תל קציר - מסעף
|
12.43 |
12.43 |
העלאה והורדה |
מעגן - צומת מעגן
|
12.44 |
12.44 |
העלאה והורדה |
מעגן - מסעף
|
12.44 |
12.44 |
העלאה והורדה |
עמק הירדן מכללה - מכללת צמח
|
12.45 |
12.45 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
12.45 |
12.45 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
12.46 |
12.46 |
העלאה והורדה |
שער הגולן - מסעף
|
12.46 |
12.46 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
12.46 |
12.46 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
12.47 |
12.47 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - אשדות יעקב / 90
|
12.48 |
12.48 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה
|
12.48 |
12.48 |
העלאה והורדה |
גשר - מסעף
|
12.51 |
12.51 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
12.52 |
12.52 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
12.53 |
12.53 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
12.54 |
12.54 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
12.54 |
12.54 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
12.54 |
12.54 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
12.55 |
12.55 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
12.58 |
12.58 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת שאן
|
12.58 |
12.58 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
12.59 |
12.59 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
12.59 |
12.59 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / המעפילים
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת גן ירוק
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / התומר
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / תדהר
|
13.00 |
13.00 |
העלאה והורדה |
בית שאן - משטרה
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / דבורה הנביאה
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת מחנה גדעון
|
13.01 |
13.01 |
העלאה והורדה |
שדה נחום
|
13.02 |
13.02 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית השיטה - מסעף
|
13.05 |
13.05 |
העלאה והורדה |
צומת שאטה (כלא שאטה) - כלא שאטה
|
13.06 |
13.06 |
העלאה והורדה |
ע.חרוד (מאוחד) - צומת תל יוסף
|
13.07 |
13.07 |
העלאה והורדה |
צ.יששכר
|
13.08 |
13.08 |
העלאה והורדה |
גבע - מסעף
|
13.09 |
13.09 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
13.11 |
13.11 |
העלאה והורדה |
חבר - צומת חבר
|
13.14 |
13.14 |
העלאה והורדה |
אומן - צומת אומן 675 / 6714
|
13.15 |
13.15 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו
|
13.19 |
13.19 |
העלאה והורדה |
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
|
13.50 |
13.50 |
העלאה והורדה |
מגידו - צ.מגידו
|
13.51 |
13.51 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
14.29 |
14.29 |
העלאה והורדה |
מח.שמונים - צומת חנה
|
14.31 |
14.31 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
14.36 |
14.36 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
14.44 |
14.44 |
הורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
14.53 |
14.53 |
הורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
15.17 |
15.17 |
הורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
15.30 |
15.30 |
הורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
15.48 |
15.48 |
הורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
15.49 |
15.49 |
הורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
15.51 |
15.51 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
15.54 |
15.54 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
15.58 |
15.58 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
16.00 |
16.00 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
16.01 |
16.01 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
16.04 |
16.04 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
16.05 |
16.05 |
הורדה |
תל אביב - בי"ס שבח מופת / המסגר
|
16.08 |
16.08 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
16.10 |
16.10 |
הורדה |