קצרין - שיאון / טיילת נווה
|
7.00 |
7.00 |
העלאה |
קצרין - גילבון / משעול סלעית
|
7.00 |
7.00 |
העלאה |
קצרין - גילבון / תדהר
|
7.01 |
7.01 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / טיילת נווה
|
7.01 |
7.01 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / טיילת גמלא
|
7.02 |
7.02 |
העלאה |
קצרין - המשושים / הדס
|
7.03 |
7.03 |
העלאה |
קצרין - המשושים / פעמונית
|
7.03 |
7.03 |
העלאה |
קצרין - שיאון / טיילת אפק
|
7.04 |
7.04 |
העלאה |
קצרין - שיאון / סער
|
7.05 |
7.05 |
העלאה |
קצרין - סער / צמח
|
7.06 |
7.06 |
העלאה |
קצרין - סער / מירון
|
7.07 |
7.07 |
העלאה |
קצרין - סוסיתא / טיילת בתרא
|
7.08 |
7.08 |
העלאה |
קצרין - יהודיה / יודפת
|
7.09 |
7.09 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / יהודיה
|
7.09 |
7.09 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / טיילת אפק
|
7.10 |
7.10 |
העלאה |
קצרין - דליות / איה
|
7.12 |
7.12 |
העלאה |
קצרין - קניון לב קצרין
|
7.12 |
7.12 |
העלאה |
קצרין - דרך החרמון / דליות
|
7.12 |
7.12 |
העלאה |
קצרין - זוויתן / 9088
|
7.12 |
7.12 |
העלאה |
קצרין - פארק קצרין
|
7.13 |
7.13 |
העלאה |
קצרין - דרך החרמון / איזור תעשייה קצרין
|
7.13 |
7.13 |
העלאה |
קצרין - צומת קצביה
|
7.14 |
7.14 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - חניון יהודיה / 87
|
7.17 |
7.17 |
העלאה והורדה |
צומת יהודיה - צומת יהודיה כביש 87 / 92
|
7.21 |
7.21 |
העלאה והורדה |
מעלה גמלא - צומת מעלה גמלא
|
7.22 |
7.22 |
העלאה והורדה |
מושב רמות - מסעף
|
7.24 |
7.24 |
העלאה והורדה |
חוף גולן - מסעף
|
7.24 |
7.24 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - צומת כורסי
|
7.26 |
7.26 |
העלאה והורדה |
צומת סמך / כורסי - חוף לבנון
|
7.26 |
7.26 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - חוף גופרה
|
7.27 |
7.27 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב
|
7.28 |
7.28 |
העלאה והורדה |
קיבוץ עין גב - כפר נופש עין גב
|
7.29 |
7.29 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון
|
7.32 |
7.32 |
העלאה והורדה |
קיבוץ האון - כפר נופש האון
|
7.32 |
7.32 |
העלאה והורדה |
קיבוץ תל קציר - מסעף
|
7.33 |
7.33 |
העלאה והורדה |
מעגן - צומת מעגן
|
7.34 |
7.34 |
העלאה והורדה |
מעגן - מסעף
|
7.34 |
7.34 |
העלאה והורדה |
עמק הירדן מכללה - מכללת צמח
|
7.35 |
7.35 |
העלאה והורדה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
7.35 |
7.35 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
7.36 |
7.36 |
העלאה והורדה |
שער הגולן - מסעף
|
7.36 |
7.36 |
העלאה והורדה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
7.36 |
7.36 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
7.37 |
7.37 |
העלאה והורדה |
אשדות יעקב (איחוד) - אשדות יעקב / 90
|
7.38 |
7.38 |
העלאה והורדה |
מנחמיה - צומת מנחמיה
|
7.38 |
7.38 |
העלאה והורדה |
גשר - מסעף
|
7.41 |
7.41 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
7.42 |
7.42 |
העלאה והורדה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
7.43 |
7.43 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
7.44 |
7.44 |
העלאה והורדה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
7.44 |
7.44 |
העלאה והורדה |
בית יוסף - אולפנה
|
7.44 |
7.44 |
העלאה והורדה |
בית יוסף
|
7.45 |
7.45 |
העלאה והורדה |
חמדיה - מסעף
|
7.48 |
7.48 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת שאן
|
7.48 |
7.48 |
העלאה והורדה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
7.49 |
7.49 |
העלאה והורדה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
7.49 |
7.49 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / המעפילים
|
7.50 |
7.50 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת גן ירוק
|
7.50 |
7.50 |
העלאה והורדה |
בית שאן - ירושלים הבירה / התומר
|
7.50 |
7.50 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / תדהר
|
7.50 |
7.50 |
העלאה והורדה |
בית שאן - משטרה
|
7.51 |
7.51 |
העלאה והורדה |
בית שאן - שאול המלך / דבורה הנביאה
|
7.51 |
7.51 |
העלאה והורדה |
בית שאן - צומת מחנה גדעון
|
7.51 |
7.51 |
העלאה והורדה |
שדה נחום
|
7.52 |
7.52 |
העלאה והורדה |
קיבוץ בית השיטה - מסעף
|
7.55 |
7.55 |
העלאה והורדה |
צומת שאטה (כלא שאטה) - כלא שאטה
|
7.56 |
7.56 |
העלאה והורדה |
ע.חרוד (מאוחד) - צומת תל יוסף
|
7.57 |
7.57 |
העלאה והורדה |
צ.יששכר
|
7.58 |
7.58 |
העלאה והורדה |
גבע - מסעף
|
7.59 |
7.59 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
8.01 |
8.01 |
העלאה והורדה |
יזרעאל - צומת יזרעאל
|
8.01 |
8.01 |
העלאה והורדה |
חבר - צומת חבר
|
8.04 |
8.04 |
העלאה והורדה |
אומן - צומת אומן 675 / 6714
|
8.05 |
8.05 |
העלאה והורדה |
מגידו - צומת מגידו
|
8.09 |
8.09 |
העלאה והורדה |
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
|
8.40 |
8.40 |
העלאה והורדה |
מגידו - צ.מגידו
|
8.41 |
8.41 |
העלאה והורדה |
פרדס חנה כרכור - צומת כרכור
|
9.19 |
9.19 |
העלאה והורדה |
מח.שמונים - צומת חנה
|
9.21 |
9.21 |
העלאה והורדה |
קיבוץ גן שמואל - צומת גרנות
|
9.26 |
9.26 |
העלאה והורדה |
חדרה - צומת נחל חדרה
|
9.34 |
9.34 |
הורדה |
חדרה - צומת אולגה
|
9.43 |
9.43 |
הורדה |
נתניה - מחלף נתניה 2 / 57
|
10.07 |
10.07 |
הורדה |
וינגייט - מכון וינגייט
|
10.20 |
10.20 |
הורדה |
הרצליה - צומת הרצליה
|
10.38 |
10.38 |
הורדה |
הרצליה - מחלף הסירה
|
10.39 |
10.39 |
הורדה |
גלילות - סינמה סיטי / כביש 2
|
10.41 |
10.41 |
הורדה |
תל אביב - מכללת לוינסקי / דרך נמיר
|
10.44 |
10.44 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / אינשטיין
|
10.48 |
10.48 |
הורדה |
תל אביב - סמינר הקיבוצים / דרך נמיר
|
10.50 |
10.50 |
הורדה |
תל אביב - דרך נמיר / יהודה המכבי
|
10.51 |
10.51 |
הורדה |
תל אביב - ת. רכבת תל אביב סבידור / דרך נמיר
|
10.54 |
10.54 |
הורדה |
תל אביב - קניון עזריאלי / דרך מנחם בגין
|
10.55 |
10.55 |
הורדה |
תל אביב - בי"ס שבח מופת / המסגר
|
10.58 |
10.58 |
הורדה |
תל אביב - תחנה מרכזית תל אביב הורדה
(רציף קומה 7/) |
11.00 |
11.00 |
הורדה |