טבריה - תחנה מרכזית טבריה / רציפים
(רציף 8) |
13.35 |
13.35 |
העלאה |
טבריה - חמי טבריה
|
13.37 |
13.37 |
העלאה |
טבריה - כביש 90 / שדרות אליעזר קפלן
|
13.37 |
13.37 |
העלאה |
כנרת (מושבה) - מושבת כנרת
|
13.42 |
13.42 |
העלאה |
אוהלו - אחוזת אוהלו
|
13.43 |
13.43 |
העלאה |
כנרת (קבוצה) - בית ספר אזורי בית ירח
|
13.43 |
13.43 |
העלאה |
דגניה א
|
13.43 |
13.43 |
העלאה |
דגניה ב
|
13.44 |
13.44 |
העלאה |
צומת צמח - מועצה אזורית עמק הירדן
|
13.44 |
13.44 |
העלאה |
צומת צמח - מפעלים אזוריים צמח
|
13.45 |
13.45 |
העלאה |
קיבוץ בית זרע - מסעף
|
13.46 |
13.46 |
העלאה |
שער הגולן - מסעף
|
13.47 |
13.47 |
העלאה |
אפיקים - צומת אפיקים
|
13.47 |
13.47 |
העלאה |
אשדות יעקב מאוחד - מ.אשדות יעקב / מאוחד
|
13.49 |
13.49 |
העלאה |
אשדות יעקב אחוד - אשדות יעקב / 90
|
13.50 |
13.50 |
העלאה |
מנחמיה - צומת מנחמיה
|
13.51 |
13.51 |
העלאה |
גשר - מסעף
|
13.56 |
13.56 |
העלאה |
קיבוץ נווה אור - כביש 90 / כוכב הירדן
|
13.58 |
13.58 |
העלאה |
קיבוץ נווה אור - מסעף
|
14.00 |
14.00 |
העלאה |
מושב ירדנה - מסעף 90
|
14.02 |
14.02 |
העלאה |
מושב ירדנה - צומת ירדנה / בית יוסף
|
14.02 |
14.02 |
העלאה |
בית יוסף - אולפנה
|
14.03 |
14.03 |
העלאה |
בית יוסף
|
14.03 |
14.03 |
העלאה |
חמדיה - מסעף
|
14.09 |
14.09 |
העלאה |
בית שאן - צומת שאן
|
14.10 |
14.10 |
העלאה |
בית שאן - מסוף בית שאן
(רציף 5) |
14.12 |
14.12 |
העלאה |
בית שאן - בית ספר מאיר / שדרות בגין
|
14.13 |
14.13 |
העלאה |
בית שאן - שדרות בגין / ירושלים הבירה
|
14.13 |
14.13 |
העלאה |
בית שאן - שדרות בגין / כנרת
|
14.13 |
14.13 |
העלאה |
ע.הנציב - צומת הנציב
|
14.15 |
14.15 |
העלאה והורדה |
רחוב - כביש 90 / תל תאומים
|
14.18 |
14.18 |
העלאה והורדה |
רויה - צומת רויה / כביש 90
|
14.19 |
14.19 |
העלאה והורדה |
שדי תרומות - כביש 90 / שדי תרומות
|
14.20 |
14.20 |
העלאה והורדה |
מירב - צומת מירב מלכישוע / כביש 90
|
14.21 |
14.21 |
העלאה והורדה |
מחולה - מחסום מחולה / כביש 90
|
14.25 |
14.25 |
העלאה והורדה |
מחולה - מושב מחולה / כביש 90
|
14.30 |
14.30 |
העלאה והורדה |
שדמות מחולה - שדמות מחולה / כביש 90
|
14.34 |
14.34 |
העלאה והורדה |
שדמות מחולה - מחנה ברווז / כביש 90
|
14.35 |
14.35 |
העלאה והורדה |
ארגמן - צ.ארגמן / כביש 90
|
14.57 |
14.57 |
העלאה והורדה |
משואה - צומת משואה / כביש 90
|
15.05 |
15.05 |
העלאה והורדה |
מח.אריה - מחנה אריה
|
15.08 |
15.08 |
העלאה והורדה |
משואה - צומת משואה / כביש 90
|
15.11 |
15.11 |
העלאה והורדה |
משואה - מועצה אזורית בקעת הירדן
|
15.13 |
15.13 |
העלאה והורדה |
יפית - צ.יפית / כביש 90
|
15.19 |
15.19 |
העלאה והורדה |
מפגש הבקעה - מרכז מסחרי מפגש הביקעה
|
15.19 |
15.19 |
העלאה והורדה |
פצאל - צומת פצאל / כביש 90
|
15.21 |
15.21 |
העלאה והורדה |
תומר - צ.תומר / כביש 90
|
15.24 |
15.24 |
העלאה והורדה |
גלגל - צומת גילגל / כביש 90
|
15.27 |
15.27 |
העלאה והורדה |
נערן - צ.נירן / כביש 90
|
15.31 |
15.31 |
העלאה והורדה |
נעמה - צ.נעמה / כביש 90
|
15.38 |
15.38 |
העלאה והורדה |
גשר אלנבי - צ.גשר אלנבי / כביש 90
|
15.46 |
15.46 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צומת מחנה נבו / כביש 90
|
15.52 |
15.52 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צומת בית הערבה / כביש 90
|
15.54 |
15.54 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צ.בית הערבה
|
15.56 |
15.56 |
העלאה והורדה |
בית הערבה - צ.בית הערבה החדש
|
15.57 |
15.57 |
העלאה והורדה |
אלמוג - צ.אלמוג
|
15.59 |
15.59 |
העלאה והורדה |
נבי מוסא - צומת נבי מוסא
|
16.02 |
16.02 |
העלאה והורדה |
מצפה יריחו - צומת מצפה יריחו
|
16.07 |
16.07 |
העלאה והורדה |
כפר אדומים - צומת כפר אדומים
|
16.12 |
16.12 |
העלאה והורדה |
מעלה אדומים - צומת מישור אדומים
|
16.15 |
16.15 |
העלאה והורדה |
מעלה אדומים - צ.אדומים / צ.מחנה ישי
|
16.16 |
16.16 |
העלאה והורדה |
ירושלים - תחנת רקלה גבעת המבתר / יגאל ידין
|
16.28 |
16.28 |
הורדה |
ירושלים - תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
|
16.35 |
16.35 |
הורדה |