English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים כפר ברוך - רשימת קווים שעוברים בכפר ברוך
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נסיעות ותיירות נצרת
720
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
אלקאסמי (בי''ס אבן ח'לדון / אלקאסמי)
צ.הסרגל (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
מסוף רעננה / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צ.הסרגל (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
רעננה
עפולה
צ.הסרגל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
825
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צ.הסרגל (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צ.הסרגל (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
847
מסוף משה ארנס / רציפים
מסוף חצור הגלילית / הורדה
יציאה לכביש 77 (מחלף ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
847
רעננה
חצור הגלילית
צומת ישי - מחלף ישי / כביש 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תל אביב
קצרין
צומת הסרגל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
צומת יהודיה (87)
צומת הסרגל (675)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
832
מפעלים אזוריים צמח (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
תחנת התרעננות / צומת מגידו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
832
צומת צמח
תל אביב
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
853
קשת
תל אביב
מגידו - תחנת התרעננות / צומת מגידו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
853
'קשת א
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
תחנת התרעננות / צומת מגידו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צומת מגידו (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
827
נוף הגליל
תל אביב
מגידו - צ.מגידו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
אשדות יעקב אחוד
תל אביב
מגידו - צ.מגידו
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
631
קידמה (קידמה / התמדה)
ת. רכבת חוצות המפרץ
צומת יקנעם המושבה (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
44
מסוף אום אל פחם
אחמד אבו עסבה (קופ''ח כללית)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
45
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
ההרחבה (ההרחבה / הותיקים)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
46
מסוף אום אל פחם
ת. רכבת חדרה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
133
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
241
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שיבת ציון (שיבת ציון / טללים)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
796
ביר אל סיכה (574)
אוניברסיטה / רב תכליתי
בנק (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
49
אל עריאן / מסגד
השלום (בית חולים הלל יפה)
אל עריאן / מסגד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
25
בריכה
קידמה (קידמה / החלומות)
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
26
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
בריכה
חיננית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
61
ברטעה
בית חולים הלל יפה
מרכז רפואי (6524)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
32
תכלת 4 (תכלת / אבני חושן)
שדרות יצחק רבין 2 (יצחק רבין / נחל צלמון)
בית העם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
35
קיבוץ רגבים
דרך המסילה 55 (דרך המסילה / ששת הימים)
בית העם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
תנופה
27
מבוא דותן / מרכז
מלחמת ששת הימים (ת. מרכזית חדרה)
מחסום ריחן לצפון 596
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
63
מצפה אילן מרכז
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
מצפה אילן מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
163
ת. רכבת חדרה/רציפים
מצפה אילן מרכז
מצפה אילן מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
28
בית ספר חקלאי עין כרם
א.י. שחראי 29 (מלון רימונים / שחראי)
שדרות טרומפלדור 10 (טרומפלדור / התיכון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
20א
שדרות דרך ארץ 5 (דרך ארץ / אשל)
קידמה (קידמה / התמדה)
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
22
השרון 66 (אולם ספורט חדש)
הדסים רציפים
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
60
ת. רכבת חדרה/רציפים
קידמה (קידמה / התמדה)
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
71
דרך המסילה (דרך המסילה / ששת הימים)
קידמה (קידמה / התמדה)
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
160
שדרות החשמונאים (ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות)
הרצל (הפקולטה לחקלאות)
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
632
קידמה (קידמה / התמדה)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
634
קידמה (קידמה / התמדה)
דבורה הנביאה 128 (מסוף עתידים)
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
807
קידמה (קידמה / התמדה)
מסוף רדינג / הורדה
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
20
שדרות בית הלל (חניון תח''צ / שדרות בית הלל)
מסוף מודיעין עילית / הורדה
קידמה (קידמה / התמדה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
807
קציר חריש
תל אביב
קציר חריש - קידמה / התמדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
799
צ.טייבה (444)
שדרות המגינים 39 (המגינים / הבנקים)
צומת נחשולים / דור (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
34
בנימין מזר (מסוף הר הצופים / בנימין מזר)
האומן 5 (האומן / ברעם)
השדות (עין עירון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
64
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
איבטן
מפעל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
942
תחנה מרכזית חדרה
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
צומת מנשה לצפון 65
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
942
חדרה
ירושלים
צומת עירון - צומת מנשה לצפון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
4
אליהו קורן 2 (מרינוב / גלרנטר)
מסוף גילה / המרגלית
המזמור 22 (המזמור / הפעמון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
59
רבי עקיבא 16 (תיבות דואר / רבי עקיבא)
שערי תשובה 35 (ת''ת אבי עזרי)
צומת נרבתה (6403)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
65
תחנה מרכזית חדרה / רציפים
מגל ז
צומת נרבתה (6403)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט