לוחות זמנים ומסלולים     חברות וטלפונים     הורד אפליקציית אנדרואיד     מצאתי טעות    

   

אוטובוסים גליל ים - רשימת קווים שעוברים בגליל ים

 
חברה מספר הקו אזור עוצר ב
רכבת רכבת לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 139 שדרות אהרון קציר (בי''ח שיב''א / שדרות אהרון קציר) דוד סחרוב 28 (דוד סחרוב / אברהם בר) שדרות שבעת הכוכבים 4 (שד. שבעת הכוכבים / בן ציון מיכאלי) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 77 החרושת 26 (החרושת / מעלה המגדל) רכבת קרית אריה / חנה וסע אחוזה 261 (בית לוינשטיין / אחוזה) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 42 דבורה הנביאה (מסוף עתידים) דרך מנחם בגין (ת.רק''ל הקוממיות / דרך בגין) דבורה הנביאה 59 (דבורה הנביאה / משמר הירדן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 425 דבורה הנביאה (מסוף עתידים) שדרות רחבעם זאבי דבורה הנביאה 59 (דבורה הנביאה / משמר הירדן) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 125 שושנה פרסיץ 13 (קרית חינוך) דרך מנחם בגין (ת.רק''ל הקוממיות / דרך בגין) שושנה פרסיץ (קרית חינוך) לוח זמנים מסלול תעריפים
   
אגד 264 דבורה הנביאה (מסוף עתידים) גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ) דבורה הנביאה 122 (דבורה הנביאה / ראול ולנברג) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 25 מסוף אונברסיטת ת''א דן שומרון (חניון אגד / דן שומרון) קלצ'קין (ביה''ס לרפואה / קלצ'קין) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 10 מסוף אזורי חן דן שומרון (חניון אגד / דן שומרון) שדרות קרן קיימת לישראל 20 (שד' קק''ל / אופנהיימר) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 40 מסוף אונברסיטת ת''א דרך מנחם בגין (ת.רק''ל הקוממיות / דרך בגין) מסוף אונברסיטת ת''א לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 6 אזור התעשייה חזון אי''ש (בית הקברות / חזון אי''ש) אזור התעשייה לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 140 אזור התעשייה דרך מנחם בגין (ת.רק''ל הקוממיות / דרך בגין) אזור התעשייה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 316 תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים קניון איילון קניון איילון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 143 ת. רכבת קרית אריה דן שומרון (חניון אגד / דן שומרון) ת. רכבת קרית אריה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 85 החשמל 8 (החשמל / הגיבורים) שדרות טרומפלדור 10 (טרומפלדור / התיכון) אברבנאל 82 (אברבנאל / המכבים) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 1 (ת. מרכזית פ''ת/רציפים) דרך מנחם בגין (ת.רק''ל הקוממיות / דרך בגין) דרך ז'בוטינסקי 97 (ת.רק''ל אהרונוביץ' / דרך ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 270 תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים מסוף רדינג / הורדה ש''י עגנון (סמינר הקיבוצים / ש''י עגנון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 200 חוף דדו חלוצי התעשייה 90 (חלוצי התעשייה / הגומא) ביאליק 125 (ביאליק / תובל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 273 מסוף רדינג / רציפים שדרות בן גוריון (בית קברות / שדרות בן גוריון) אבן גבירול 202 (אבן גבירול / שד' רוקח) לוח זמנים מסלול תעריפים
אפיקים 336 הכוהנים 1 (מועצה / הכוהנים) מתחם יס פלאנט דרך ז'בוטינסקי 29 (ת.רק''ל דנקנר / דרך ז'בוטינסקי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אפיקים 333 מסוף הריביירה מסוף רדינג / הורדה מסוף רדינג / רציפים לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 83 בית הספר עמיאסף שיזף (מנחם בגין/הר הצופים) ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 173 תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 190 ת. רכבת הראשונים ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 43 דרך מנחם בגין (ת.רק''ל הקוממיות / דרך בגין) (בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר) דרך השלום 34 (דרך השלום / חביבה רייק) לוח זמנים מסלול תעריפים
קווים 170 תחנה מרכזית לוד / רציפים מסוף כרמלית / הורדה הרכבת 31 (הרכבת / סלומון) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 163 תחנה מרכזית קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / רציפים) גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ) דרך מנחם בגין 32 (דרך מנחם בגין / הגליל) לוח זמנים מסלול תעריפים
מטרופולין 138 הרצל 16 (הרצל / טרומפלדור) דוד סחרוב 28 (דוד סחרוב / אברהם בר) צומת סביון / למזרח (461) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 95 השיקמה 1 (השיקמה / המצודה) גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ) הרצוג 4 (הרצוג / צדוק) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 99 אזור מרכז שפינוזה / פלמח דן שומרון (חניון אגד / דן שומרון) המכתש / דרך השבעה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 87 הגליל 105 (הגליל / מצפה) החשמל 8 (החשמל / הגיבורים) יצחק שדה 1 (יצחק שדה / הרצל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 5 מכללה להנדסה ירושלים מסוף חומת שמואל הלוחמים (הלוחמים / תל גיבורים) לוח זמנים מסלול תעריפים
דן 29 מסוף אבי האסירים מגרש אימונים מיתחם וולפסון הפועל תל אביב (מסוף וולפסון) הלוחמים (הלוחמים / תל גיבורים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 15 חניון אגד לובה אליאב (חניון אגד) תחנה תפעולית מסוף וולפסון לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 144 אוניברסיטה / רב תכליתי מרק שאגאל 9 (שאגאל / סזאן) המלאכה (המלאכה / השבעה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 16 (ת. רכבת חדרה/רציפים) יקותיאל אדם (הפרדס / וולפברג) פרופסור משה שור 38 (פרופ' שור / הפלד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 406 חניון חולון / תחנת מוצא תחנה מרכזית ירושלים / הורדה ההסתדרות 101 (ההסתדרות / ראש פינה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18 ת. רכבת רחובות / רציפים עירוני פרישמן / מרכז וויסגל מחסן חברת חשמל / כביש 412 (412) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 18א הדשנים 5 (דרך הדשנים / צומת קרית אתא) הדשנים 10 (הדשנים) שדרות מנחם בגין 63 (מנחם בגין / מחסן חברת חשמל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 24 אברהם שטרן 1 (היכל הספורט מלחה / אברהם שטרן) (תחנת רכבת קלה הר הרצל) הלהב (הלהב / הרוקמים) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 433 תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים תחנה מרכזית ירושלים / הורדה יציאה לכביש 412 (צומת בית דגן / כביש 44) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 64 כנפי נשרים 35 (מסוף הר נוף / כנפי נשרים) יצחק מירסקי (מירסקי / מינץ) בית ספר לבנות בית רבקה לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 7 נסיה (נסיה / התעשיין) יוסף טומי לפיד (יוסף טומי לפיד / דרך ההצלחה) שלום שבזי 10 (שלום שבזי / גיבורי ישראל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 8 האירוסים (האירוסים / פרג) הרימונים 28 (הרימונים / האורנים) שלום שבזי 10 (שלום שבזי / גיבורי ישראל) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 17 אריה דולצ'ין 124 (אריה דולצ'ין / יעקב צור) מרטין בובר (מסוף הר הצופים / מרטין בובר) משה דיין (תחנת דלק היובל / משה דיין) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 3 שירה (מתנס / בית ספר החיטה) הנרקיס (הנרקיס / הסביון) נסיה (נסיה / התעשיין) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 14 העלייה (תחנה תפעולית / ביטוח לאומי) דרך אגודת ספורט מכבי (קניון מלחה / א''ס מכבי) נסיה (נסיה / התעשיין) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 220 שדרות רחבעם זאבי נסיה (נסיה / התעשיין) נסיה (נסיה / התעשיין) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 21 (תחנת רכבת קלה הר הרצל) מכללה להנדסה ירושלים חנה סנש 8 (חנה סנש / זלמן שניאור) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 82 בית הספר עמיאסף עלייה (תיכון זינמן / עליה) חנה סנש 8 (חנה סנש / זלמן שניאור) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 221 תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה חנה סנש 8 (חנה סנש / זלמן שניאור) לוח זמנים מסלול תעריפים
אפיקים 182 גיבורי החיל (גיבורי החיל / שדרות הציונות) גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ) דוד סחרוב 11 (דוד סחרוב / החומה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 204 מסוף קניון הזהב קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים) דוד סחרוב 11 (דוד סחרוב / החומה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אפיקים 284 תחנה מרכזית אשדוד / רציפים גולדה מאיר 23 (ת. מרכזית ראשל''צ) דוד סחרוב 11 (דוד סחרוב / החומה) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 228 יוסף טומי לפיד (חונים נוסעים ראשון לציון / יוסף טומי לפיד) ת. רכבת גני אביב אצ''ל 4 (אצל / נדב בסקינד) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 58 בנימין שמוטקין 13 (שמוטקין / פריימן) נגבה 7 (נגבה / שדה נחום) יעקב פריימן 9 (יעקב פריימן / בנימין שמוטקין) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 70 זלמן שז''ר 37 (זלמן שזר / חיל הים) גולדה מאיר 28 (גולדה מאיר / הסחלב) כורש 20 (כורש / ארגמן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 70א זלמן שז''ר 37 (זלמן שזר / חיל הים) גדולי ישראל 17 (גדולי ישראל / השירה העברית) כורש 20 (כורש / ארגמן) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 326 שדרות רפאל סויסה 25 (רפאל סויסה / רחל המשוררת) יוסף טומי לפיד (יוסף טומי לפיד / דרך ההצלחה) שדרות משה דיין 6 (משה דיין / יצחק בן צבי) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 6 היוזמה (איקאה / היוזמה) יוסף טומי לפיד (יוסף טומי לפיד / דרך ההצלחה) שדרות משה דיין 28 (שדרות משה דיין / בסקינד) לוח זמנים מסלול תעריפים
קווים 162 שדרות החשמונאים (ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות) שדרות רחבעם זאבי שדרות משה דיין 28 (שדרות משה דיין / בסקינד) לוח זמנים מסלול תעריפים
קווים 151 שושנה דמארי (שושנה דמארי / אהוד מנור) שדרות רחבעם זאבי שדרות משה דיין 9 (משה דיין / חיים בר לב) לוח זמנים מסלול תעריפים
אגד 431 תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים תחנה מרכזית ירושלים / הורדה תחנה מרכזית רשל''צ / רציפים לוח זמנים מסלול תעריפים
 


חיפוש חדש


  • הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
  • לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על הוראות שימוש באתר.



  •    

    הבהרות משפטיות | הוסף למועדפים | אפשרויות פירסום | מידע לסדרנים | צור קשר | תיק טיק טק

    אגד  דן  מטרונית  קווים  אפיקים  מטרופולין  נתיב אקספרס  ג'י בי טורס  נסיעות ותיירות נצרת  אוטובוסים מאוחדים נצרת  גולן  דן בדרום  דן באר שבע  סופרבוס  גלים  אגד תעבורה  הנתיב המהיר  רכבת  כרמלית  סיטיפס  ארקיע  ישראייר  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  אקסטרה ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות מאיה יצחק שדה  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  

    אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י פנתר שירותי אינטרנט