English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים תל תאומים - רשימת קווים שעוברים בתל תאומים
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
סופרבוס
21
בית לחם הגלילית / כניסה
מחנה ג'למה (7723)
תל תאומים א
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
943
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
מסוף בית שאן / הורדה
כביש 90 / שדי תרומות (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
961
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
כביש 90 / שדי תרומות (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
966
שיאון 2 (שיאון / טיילת נווה)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
כביש 90 / שדי תרומות (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
967
מסוף בית שאן / איסוף
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
כביש 90 / שדי תרומות (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
961
טבריה
ירושלים
שדי תרומות - כביש 90 / שדי תרומות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
967
בית שאן
ירושלים
שדי תרומות - כביש 90 / שדי תרומות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
19
קיבוץ רשפים
ת. רכבת בית שאן / הורדה
קיבוץ שלוחות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
2
עליית הנוער (ת. רכבת בת גלים)
קרית אתא
חיים וייצמן 4 (וייצמן / רימון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תל אביב
קצרין
בית שאן - ירושלים הבירה / אביר יעקב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
411
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מסוף בית שאן / הורדה
ירושלים הבירה (ירושלים הבירה / אביר יעקב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
412
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מסוף בית שאן / הורדה
ירושלים הבירה (ירושלים הבירה / אביר יעקב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
413
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מפעלים אזוריים (71)
ירושלים הבירה (ירושלים הבירה / אביר יעקב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
843
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
צומת יהודיה (87)
ירושלים הבירה (ירושלים הבירה / אביר יעקב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
832
צומת צמח
תל אביב
בית שאן - ירושלים הבירה / המעפילים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
853
קשת
תל אביב
בית שאן - ירושלים הבירה / המעפילים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
832
מפעלים אזוריים צמח (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
ירושלים הבירה 45 (ירושלים הבירה / המעפילים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
853
'קשת א
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
ירושלים הבירה 45 (ירושלים הבירה / המעפילים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גולן
151
דליות (קניון לב קצרין)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צומת שאן (71)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
53
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מלכישוע / כניסה
קיבוץ מירב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
41
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מועדון נוער
חומה ומגדל (בית ספר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
57
ת. רכבת עפולה / איסוף
דרך המייסדים (גדעונה)
דרך המייסדים (גדעונה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
946
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
חמדת
צומת חמדת (578)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
52
ת. רכבת עפולה / איסוף
מוקיבלה / תחנה סופית
כרכום (היכל ספורט / גן נר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
44
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מסגד
ביה''ס נאעורה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
42
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
נבי שועייב
גזית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
49
מעגלות הרב פרדס (הרב פרדס / מאיר בלבן)
דרך חברון (דרך חברון / הרוזמרין)
פרזון א
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
46
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
מח.נעורה
מח.נעורה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
מסוף רעננה / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
רעננה
עפולה
אשדות יעקב אחוד - צומת אשדות יעקב אחוד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
אשדות יעקב אחוד
תל אביב
אשדות יעקב אחוד - צומת אשדות יעקב אחוד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
13
יצחק רבין (כיכר הציונות)
ת. רכבת כפר יהושע / הורדה
האירוסים (האירוסים / סייפן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
14
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
צוקית 11 (צוקית / טבלן)
האירוסים (האירוסים / סייפן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
3
שכונה מערבית
אלמקאזח
שדרות קונטיקט (שדרות קונטיקט / עליית הנוער)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
30
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
240
שעב / כביש ראשי
מכללת עמק יזרעאל
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
350
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
אבו מדוור 3 (אום אל גנם)
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
352
מסוף מגדל העמק / רציפים
אלטור 18 (עתאללה עאדל)
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
442
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
541
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
542
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
959
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
צ.נעורה (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
854
דולב 19 (דולב / יצחק שדה)
האתרוג 60 (האתרוג / קרלין)
שדרות קונטיקט (שדרות קונטיקט / דוכיפת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
855
דולב 19 (דולב / יצחק שדה)
מסוף מודיעין עילית / הורדה
שדרות קונטיקט (שדרות קונטיקט / דוכיפת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
994
יצחק שמיר
מסוף אלוף שדה
שדרות קונטיקט (שדרות קונטיקט / דוכיפת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
991
תחנה מרכזית צפת / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
צומת תבור (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
50
שדרות דוד רוז (טכניון / מעונות העמים)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
מגן ורומח (אדירים א)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
10
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
התעשייה 18 (התעשיה / חיטה)
הרצל (הרצל / רש''י)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
11
התמר 58 (תמר / סיתוונית)
אלכסנדר זייד 3 (כיכר הציונות)
הרצל (הרצל / רש''י)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
5
קבר רבי מאיר (90)
מתחם ביג
התעשייה 18 (התעשיה / חיטה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
859
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
גבעת זאב (436)
דרך גולני (דרך גולני / קוממיות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
193
שדרות יצחק רבין (יצחק רבין / דוד אלעזר)
דרך פיק''א (פיקא / הראל)
דוד אלעזר דדו (צומת גבעת המורה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
247
מסוף אום אל פחם
יוסף ברזילאי 4 (מרכז מסחרי / יוסף ברזילי)
יוסף ברזילאי 3 (מרכז מסחרי / יוסף ברזילי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
20
הנשיא וייצמן 4 (הנשיא וייצמן / שז''ר)
מכללת צמח (92)
שוק עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
348
שדרות יצחק רבין (בית חולים העמק)
מסוף מגדל העמק / רציפים
שדרות יצחק רבין (מינהלת בית החולים העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
33
אסלאם (מחלף טורען)
שדרות יצחק רבין (בית חולים העמק)
שדרות יצחק רבין (בית חולים העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
47
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
1 40 (מועדון פיס לגיל הזהב)
שדרות יצחק רבין (בית חולים העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
354
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
האדמו''ר מבעלזא (האדמו''ר מבעלזא / דובר שלום)
שדרות יצחק רבין (בית חולים העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
356
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
שדרות מעלה יצחק (מעלה יצחק / האדמו''ר מבעלזא)
שדרות יצחק רבין (בית חולים העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
51
ת. רכבת עפולה / איסוף
מושב גדיש
שדרות יצחק רבין (קאנטרי קלאב / שדרות יצחק רבין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
185
עילוט ה' / כיכר אלסדרה
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
שדרות יצחק רבין (קאנטרי קלאב / שדרות יצחק רבין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט