מודיעין טלפוני ארצי: 1-900-72-1111 (השיחה בתעריף של מספרי 1-900)
לוחות זמנים ומסלולים     חברות וטלפונים     מידע בסלולארי / אפליקציה     מצאתי טעות    

   

אוטובוסים - רשימת קווים של חברת דן בדרום

 
חברה מספר הקו אזור
דן בדרום 1 אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - שדרות אליעזר בן יהודה 8 (שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 קרית גת - (תחנת רכבת קרית גת) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - חיים חורי 18 (שוק) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 1 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
   
דן בדרום אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - חוצות היוצר 5 (העמל/חוצות היוצר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 קרית גת - (תחנת רכבת קרית גת) קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/רציפים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - דרך הטייסים (דרך הטייסים/דרך בוזגלו) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 2 שדרות - פריז (פריז/אוסלו) שדרות - המעפילים (המעפילים/דניאל) לוח זמנים מסלול
דן בדרום אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 אשקלון - עולי הגרדום 19 (עולי הגרדום/עמיעוז) אשקלון - חוף דלילה/כרמל לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 קרית גת - (תחנת רכבת קרית גת) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - דרך הטייסים (דרך הטייסים/דרך בוזגלו) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 3 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) אשקלון - צפניה (מרכז אפרידר/כיכר צפניה) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 אופקים - (מרכז ביג/שדרות יהדות דרום אפריקה) אופקים - (תחנת רכבת אופקים) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 4 שדרות שער הנגב לוח זמנים מסלול
דן בדרום אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - צפניה (מרכז אפרידר/כיכר צפניה) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 5 אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 5 נתיבות - שדרות וייצמן (איצטדיון כדורגל/וייצמן) נתיבות - (תחנת רכבת נתיבות) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 5 אופקים - (תחנת רכבת אופקים) אופקים - דרך הטייסים (דרך הטייסים/דרך בוזגלו) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 6 אשקלון - (תחנה מרכזית אשקלון/רציפים עירוני) אשקלון - הכרם (שוק/הכרם) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 7 אשקלון - בקעת רימון (בקעת רימון/עמק חפר) אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 8 אשקלון - (תחנה מרכזית אשקלון/רציפים עירוני) אשקלון - (בית עלמין דרומי) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 8 קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/הורדה קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/הורדה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 10 אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) אשקלון - חוצות היוצר 5 (העמל/חוצות היוצר) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 10 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 10 (מועצה אזורית אשכול) בני נצרים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 אשקלון - טלדור אשקלון - שדרות אליעזר בן יהודה 8 (שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 קרית גת - שדרות ישראל פולק 30 (שדרות ישראל פולק/שבט) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 שער הנגב שדרות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 11 (מועצה אזורית אשכול) אשכול לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 אשקלון - שדרות אריה תגר 2 (מסוף חופית/אריה תגר) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 קרית גת - שדרות ישראל פולק 30 (שדרות ישראל פולק/שבט) קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/רציפים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 מפעלי צומת מלאכי קרית מלאכי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 שדרות - פריז (פריז/אוסלו) שדרות - יהושע בן נון (יהושע בן נון/מעפילים) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 12 (מועצה אזורית אשכול) פריגן לוח זמנים מסלול
דן בדרום 13 (מועצה אזורית אשכול) אוהד לוח זמנים מסלול
דן בדרום 13 אשקלון - עולי הגרדום 19 (עולי הגרדום/עמיעוז) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 13 קרית גת - שדרות ישראל פולק 30 (שדרות ישראל פולק/שבט) קרית גת - נתן אלבז 7 (נתן אלבז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 14 אשקלון - (תחנה מרכזית אשקלון/הורדה) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 14 (מועצה אזורית אשכול) צאלים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 15 אשקלון - (רכבת אשקלון) אשקלון - בקעת רימון (בקעת רימון/שדרות עמק יזרעאל) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 15 שדות נגב נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 15 (מועצה אזורית אשכול) קיבוץ כיסופים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 16 אשקלון תלמי יפה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 18 אשקלון - יפה נוף 19 (יפה נוף/השונית) אשקלון - (רכבת אשקלון) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 18 קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/הורדה קרית גת - תחנה מרכזית קרית גת/הורדה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 19 אשקלון חוף אשקלון לוח זמנים מסלול
דן בדרום 20 אשקלון מחסום ארז/כביש 4 4 לוח זמנים מסלול
דן בדרום 21 אשקלון תלמים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 22 אשקלון שער הנגב לוח זמנים מסלול
דן בדרום 25 שער הנגב נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 26 שער הנגב מצפה זוהר לוח זמנים מסלול
דן בדרום 27 שער הנגב ארז לוח זמנים מסלול
דן בדרום 29 שער הנגב נחל עוז לוח זמנים מסלול
דן בדרום 30 אופקים מחנה צאלים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 31 אופקים תפרח לוח זמנים מסלול
דן בדרום 32 אופקים תפרח לוח זמנים מסלול
דן בדרום 34 אופקים פטיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 35 מרכז פיס נווה אשכול באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 36 אשקלון (מועצה אזורית אשכול) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 37 אופקים להבים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 40 באר שבע בני שמעון לוח זמנים מסלול
דן בדרום 41 באר שבע בני שמעון לוח זמנים מסלול
דן בדרום 43 ניר משה באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 44 קיבוץ משמר הנגב מא לכיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 47 באר שבע להבים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 51 נתיבות זרועה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 52 נתיבות להבים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 53 נתיבות בני שמעון לוח זמנים מסלול
דן בדרום 54 נתיבות שדות נגב לוח זמנים מסלול
דן בדרום 55 נתיבות שוקדה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 56 תאשור נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 57 באר שבע מא לכיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 61 שחר קרית גת לוח זמנים מסלול
דן בדרום 62 קרית גת מא לכיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 63 קרית גת בית ניר לוח זמנים מסלול
דן בדרום 64 קרית גת מא לכיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 65 קרית גת זבדיאל לוח זמנים מסלול
דן בדרום 66 קרית גת בא''פ לכיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 68 קרית גת נחלה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 69 קרית גת איתן לוח זמנים מסלול
דן בדרום 70 מפעלי צומת מלאכי קרית גת לוח זמנים מסלול
דן בדרום 71 מפעלי צומת מלאכי אל עזי לוח זמנים מסלול
דן בדרום 73 מפעלי צומת מלאכי משואות יצחק לוח זמנים מסלול
דן בדרום 76 קדמה מא באר טוביה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 84 אשקלון - אורט 17 (אורט/בצלאל) אשקלון - שיבת ציון (שיבת ציון/גיבורי ישראל) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 91 אשקלון - לוטוס 23 (גבעת הפרחים/לוטוס) אשקלון - אורט 14 (בית ספר אורט) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 92 אשקלון - רמב''ם 25 (רמב''ם/הרב הרצוג) אשקלון - ('עירוני ד) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 93 אשקלון - עולי הגרדום 19 (עולי הגרדום/עמיעוז) אשקלון - אורט 14 (בית ספר אורט) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 94 אשקלון - ('עירוני ד) אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 95 אשקלון - יפה נוף 19 (יפה נוף/השונית) אשקלון - (בן צבי/גיבורי שיחרור) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 95א אשקלון - בית אל 19 (בית אל/מצדה) אשקלון - (בן צבי/גיבורי שיחרור) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 96 אשקלון - רמב''ם 25 (רמב''ם/הרב הרצוג) אשקלון - אורט 14 (בית ספר אורט) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 96א אשקלון - דוד רמז 30 (מסוף-רמז) אשקלון - אורט 14 (בית ספר אורט) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 97 אשקלון - ח.מ. שפירא 25 (שפירא/ניצנים) אשקלון - שדרות הציונות 22 ('מקיף עירוני ד) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 98 אשקלון - אנה פרנק 14 (אנה פרנק/שד.מנחם בגין) אשקלון - ('עירוני ד) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 99 אשקלון - ביאליק 6 (ביאליק/בן זומא) אשקלון - אורט 14 (בית ספר אורט) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 130 באר שבע אשכול לוח זמנים מסלול
דן בדרום 133 אופקים באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 134 באר שבע פטיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 135 באר שבע נווה לוח זמנים מסלול
דן בדרום 136 אשקלון בני נצרים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 164 באר שבע מא לכיש לוח זמנים מסלול
דן בדרום 240 שער הנגב קרית גת לוח זמנים מסלול
דן בדרום 250 אשקלון קרית גת לוח זמנים מסלול
דן בדרום 251 אשקלון קרית גת לוח זמנים מסלול
דן בדרום 252 אשקלון קרית גת לוח זמנים מסלול
דן בדרום 323 באר שבע נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 325 באר שבע נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 326 באר שבע נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 330 באר שבע אופקים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 332 באר שבע אופקים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 333 באר שבע אופקים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 361 אשקלון באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 363 אשקלון באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 364 אשקלון באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 365 אשקלון אופקים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 366 אשקלון באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 376 תל אביב יפו צאלים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 379 תל אביב יפו (מועצה אזורית אשכול) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 442 ביתר עילית נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 445 בית שמש נתיבות לוח זמנים מסלול
דן בדרום 464 אשקלון באר שבע לוח זמנים מסלול
דן בדרום 465 אשדוד אופקים לוח זמנים מסלול
דן בדרום 479 תל אביב יפו (מועצה אזורית אשכול) לוח זמנים מסלול
דן בדרום 482 אופקים ביתר עילית לוח זמנים מסלול
דן בדרום 485 בית שמש אופקים לוח זמנים מסלול
 


חיפוש חדש


  • הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
  • לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על הוראות שימוש באתר.



  •    

    הבהרות משפטיות | הוסף למועדפים | אפשרויות פירסום | מידע לסדרנים | צור קשר

    אגד  דן  מטרונית  קווים  אפיקים  מטרופולין  נתיב אקספרס  ג'י בי טורס  נסיעות ותיירות נצרת  אוטובוסים מאוחדים נצרת  גולן  דן בדרום  דן באר שבע  סופרבוס  גלים  אגד תעבורה  הנתיב המהיר  רכבת  כרמלית  סיטיפס  ארקיע  ישראייר  מועצה אזורית אילות  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-שועפאט  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  ירושלים-עיסאוויה  

    אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י פנתר שירותי אינטרנט