Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route רכבת (Train)



Nahariya - Rail

Modi'in-Makabim-Re'ut - Modi'in Center Rail
Station  Arrival Time   Departure Time 
Nahariya - Rail (Platform 1)   0.00 
Acre - Rail (Platform 2) 0.07  0.07 
Kiryat Motzkin - Rail (Platform 1) 0.17  0.17 
Haifa - Rail Kiriyat Haim (Platform 1) 0.20  0.20 
Haifa - Hutsot Hamifrats Train Station (Platform 1) 0.24  0.24 
Merkazit HaMifrats לב HaMifrats - Rail (Platform 1) 0.29  0.29 
Haifa - HaShmona Rail Center (Platform 1) 0.37  0.37 
Haifa - Bat Galim Rail (Platform 2) 0.42  0.42 
Haifa - Hof HaCarmel Train Station (Platform 2) 0.48  0.48 
Binyamina Giv'at Ada - Rail (Platform 1) 1.08  1.08 
Tel Aviv Yafo - University Rail (Platform 2) 1.36  1.36 
Tel Aviv Yafo - 2000 Terminal (Platform 3) 1.41  1.43 
Tel Aviv Yafo - Hashalom Train Station (Platform 2) 1.46  1.46 
Tel Aviv Yafo - HaHagana Railway (Platform 3) 1.51  1.51 
Ben Guryon Airport - Rail (Platform 1) 2.01  2.01 
Modi'in-Makabim-Re'ut - Pe'ate Modi'in Rail (Platform 1) 2.17  2.17 
Modi'in-Makabim-Re'ut - Modi'in Center Rail 2.26   



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services