Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 12א (Superbus)



Bet Shemesh - HaRav Ya'akov Eidelstein הרב Ya'akov אדלשטיין

Bet Shemesh - ת Beit Shemesh Train Station Alighting
Station  Arrival Time   Departure Time   
Bet Shemesh - HaRav Ya'akov Eidelstein הרב Ya'akov אדלשטיין 0.00  0.00  Boarding 
Bet Shemesh - HaRav Israel Grossman HaRav Israel Grossman HaRav Ya'akov אדלשטיין 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Ba'al HaSulam Ba'al HaSulam HaRav Israel Grossman 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Nehar HaDan Ba'al HaSulam 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Tse'elim River Sderot Tse'elim River Zkharya HaNavi 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Hever נחל Hever Tse'elim 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Eyn Gedi 31 Nahal Hever Nahal Eyn Gedi 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Eyn Gedi 22 Nahal Eyn Gedi Shvil הנחש 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Eyn Gedi 24 Nahal Eyn Gedi Nahal Hever 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Hever נחל Hever Nahal Eyn Gedi 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Tse'elim River Sderot Tse'elim River Nahal Hever 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Nahal HaKishon HaKishon Ayalon 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot HaYarkon River Sderot HaYarkon River Yish'ayahu Hanavi 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Luz River נחל Luz Hayarkon 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Luz River 9 Luz River Akhziv River 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Luz River 3 Luz River Nahal Refa'im 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Refa'im School Razi'el Nahal Harel 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nakhal Dolev 58 Nakhal Dolev Nahal HaBsor 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nakhal Dolev 70 Nakhal Dolev Nahal Ayalon 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nakhal Dolev 84 Nakhal Dolev alef 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nakhal Dolev 14 Nakhal Dolev Nahal Katlav 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nakhal Dolev 18 Community Center Nakhal Dolev 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Ayalon Nahal Ayalon Nahal Dolev 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Sorek 6 Nahal Sorek Nahal Lakhish 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Sorek 12 Nahal Sorek Nahal Lakhish 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Sorek נחל Sorek Nahal Mikha 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Nahal Sorek נחל Sorek Nahal Uriya 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Nahal HaKishon 19 Nahal HaKishon Nahal Sorek 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Nahal HaKishon 3 Sderot Nahal Kishon alef 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River Sderot Hayarden River Rabi Yohanan Ben Zakay 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River נהר HaYarden Rabi Me'ir Ba'al HaNes 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River נהר HaYarden Rabi Levitas 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 37 Sderot Hayarden River Rabbi Yehuda Hannassi 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 21 Sderot Hayarden River Rabi Yehoshu'a 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 15 Sderot Hayarden River HaAdmor MiBelz 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 7 Sderot Hayarden River Rabi Pinhas Ben Ya'ir 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - HaRav Hertzog Blvd. 31 HaRav Hertzog Blvd. Sderot Hayarden River 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - HaRav Hertzog Blvd. Sderot HaRav Herzog Sderot Levi Eshkol 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Mate Yehuda - HaRav Hertzog Blvd. Herzog Ben מהלל 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - HaRav Hertzog Blvd. שדרות HaRav Herzog Rabi Yosi Ben Kisma 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Mate Yehuda - Rd 3855 Herzog 3855 0.39  0.39  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Yosef Caro Yosef Caro Ben Ish Hay 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Mate Yehuda - Rd 3855 Rabi Yosef Karo 3855 0.41  0.41  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Yig'al Alon שדרות Yigal Allon HaTseva 0.43  0.43  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - ת Beit Shemesh Train Station Alighting 0.45  0.45  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services