Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 15 (Superbus)



Migdal Ha'emek - Sheshet Hayamim 1 Sheshet Hayamim HaNesiim

Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Migdal Ha'emek - Sheshet Hayamim 1 Sheshet Hayamim HaNesiim 0.00  0.00  Boarding 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 17 Keren HaYesod Sheshet Hayamim 0.00  0.00  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 3 Keren HaYesod HaEmek Road 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 25 HaEmek Road Mish'ol HaDkalim 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 2 Ha'atsma'ut Kadesh 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 8 Ha'atsma'ut Struma 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 2 Ramat Yizre'el HaHoresh 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 6 Community Center Ramat Yizre'el 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 11 Ramat Yizre'el HaZayit 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yefe Nof 2 Ramat Yizre'el Yefe Nof 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar 15 HaDuvdevan HaTsabar 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar 18 HaTsabar Hateena 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar HaTsabar Shaked 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yefe Nof 8 Yefe Nof HaTsabar 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 5 Yizre'el Atsma'ut 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef HaGefen Hahoresh 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 41 HaGefen Eli Kohen 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 31 HaGefen alef 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 19 HaGefen HaRimon 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 3 HaGefen HaRimon 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 28 Ha'atsma'ut Mish'ol HaLotem 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 42 Ha'atsma'ut Shalom Aleihem 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 50 Ha'atsma'ut HaRishonim 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Zvulun 33 Zvulun Kadesh 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaAviv 7 HaAviv HaShomron 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 17 Ha<imurim Kadesh 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 2 HaShomron Tashyag 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 10 HaHagana Tashyag 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut Ha'atsma'ut Nitzanim 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 2 HaTidhar HaBanim Boulevard 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 10 HaTidhar Education Center 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 16 Education Center 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Sderot Shaul Amor Sderot Shaul Amur HaGay 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Sderot Shaul Amor Mall Shaul Amur 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim שושנת HaAmakim Sderot Shaul Amor 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 1 Shoshanat HaAmakim Pninat HaEmek 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 41 Shoshanat HaAmakim HaSavion 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 45 Shoshanat HaAmakim הקיצנית 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 71 Shoshanat HaAmakim Havatselet 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 16 Shoshanat HaAmakim Nof HaEmek 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 42 Shoshanat HaAmakim המשחק 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 19 Ben Guryon College Hagalil Yasmin 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Nof HaEmek 20 Nof HaEmek HaIris 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שדרות HaBanim Nof HaEmek 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שד HaBanim HaKishon 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Police HaBanim Boulevard 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שדרות HaBanim HaEmek Road 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station 0.39  0.39  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  יהלום תחבורה בע"מ  גלים מוניות שירות בעמ  מוניות חי בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד   

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services