Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 18 (Dan South)



Ashkelon - ת Ashkelon Railway Station רציפים

Ashkelon - Yefe Nof יפה Nof HaShunit
Station  Arrival Time   Departure Time   
Ashkelon - ת Ashkelon Railway Station רציפים 0.00  0.00  Boarding 
Ashkelon - Anna Frank 17 Anna Frank Sderot Menahem Begin 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Eli Kohen 37 Eli Kohen Air 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Eli Kohen 29 Eli Kohen Pki'in 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Eli Kohen 25 Ashkelon Academic College 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Central Station Ashkelon רציפים Urban (Platform 12) 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Sderot David Ben Guryon Ben Gurion HaNasi 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Barzilai Hospital Emergency Hadash 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Rehabilitation Center 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Sderot David Ben Guryon שדרות Ben Gurion Eshtaol 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Sderot David Ben Guryon שדרות Ben Gurion Shilo 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Ashkelon - HaTayasim HaTayasim Bet El 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Ashkelon - HaTayasim 75 HaTayasim HaShayetet 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Ashkelon - HaTayasim 47 HaTayasim HaShayetet 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Ashkelon - HaTayasim 27 HaTayasim Shvil Zikhron Ya'akov Hakham 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Bar Kokhva בר Kokhva Abba Ahime'ir 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Yefe Nof Bar Kokhva Beach 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Yefe Nof 27 Yefe Nof Hanamal 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Ashkelon - Yefe Nof יפה Nof HaShunit 0.29  0.29  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services