Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 1 (Dan South)



Ofakim - HaRav Hayim Huri 18 Shuk

Ofakim - ת Ofakim Railway Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Ofakim - HaRav Hayim Huri 18 Shuk 0.00  0.00  Boarding 
Ofakim - Pri Megadim פרי Megadim Hayim Huri 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaTirosh 6 HaTirosh Hanegev 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaKramim 26 HaKramim HaZayit 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaKramim 60 HaKramim Ben Shemen 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Ofakim - Pri Megadim פרי Megadim HaTamar 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ofakim - Pri Megadim 86 Pri Megadim HaTamar 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ofakim - Eliyahu Golomb 41 Golomb Kibbutz Goluiot 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Ofakim - Eliyahu Golomb 13 Golomb Yehuda Halevi 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Ofakim - Mivtsa Kadesh 8 Mivtsa Kadesh Golomb 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 19 Nakhalat Alef Herzl Mivtsa Kadesh 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Ofakim - Jabotinsky 8 Jabotinsky HaRambam 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Ofakim - Jabotinsky 16 Jabotinsky Nehushtan 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Ofakim - Jabotinsky 26 Supersal Jabotinsky 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Ofakim - Afikim BaNegev Harakevet Road Kikos Parking 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Ofakim - ת Ofakim Railway Station 0.18  0.18  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services