Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 1 (Dan South)



Ofakim - 0 ת Ofakim Railway Station רציפים

Ofakim - HaRav Hayim Huri 20 Market
Station  Arrival Time   Departure Time   
Ofakim - 0 ת Ofakim Railway Station רציפים 0.00  0.00  Boarding 
Ofakim - Afikim BaNegev 0 Harakevet Road Totseret HaArets 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Ofakim - Jabotinsky 27 Supersal Jabotinsky 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Ofakim - Jabotinsky 21 Jabotinsky Nehushtan 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 0 Herzl Boulevard HaMelakHa 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 26 Nakhalat Alef Herzl Jabotinsky 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Ofakim - Eliyahu Golomb 2 Golomb Mivtsa Kadesh 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Ofakim - Eliyahu Golomb 16 Golomb Yehuda Halevi 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Ofakim - Eliyahu Golomb 36 Golomb HaRav Abu Hatsera 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Ofakim - Pri Megadim 96 Pri Megadim Arava 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaTamar 20 HaTamar HaKramim 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaKramim 37 HaKramim Ben Shemen 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaTirosh 32 HaTirosh HaKramim 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaTirosh 1 HaTirosh Pri Megadim 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Ofakim - Pri Megadim 0 Hayim Huri Pri Megadim 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Ofakim - HaRav Hayim Huri 20 Market 0.18  0.18  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services