Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 25 (Dan South)



Netivot - ת Netivot Railway Station רציפים

Sha'ar Hanegev - Station Rail Sderot רציפים
Station  Arrival Time   Departure Time   
Netivot - ת Netivot Railway Station רציפים 0.00  0.00  Boarding 
Netivot - Ele Sinai אלי Sinai Katif 0.01  0.01  Boarding 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 149 Jerusalem נתיביון 0.06  0.06  Boarding 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 129 שד Jerusalem Bar Ilan 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 65 Shderot Yerushalayim Shivtei Israel 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 43 שד Jerusalem Hefets Hayim 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - Netivot Junction Sderot Darom Road 25 25 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - Netivot Junction 34 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Yoshivya 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Yoshivya - Center Yoshivya 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Yoshivya - Yoshivya Exit 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - Yoshivya Junction 34 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Yakhini - Yakhini Entry 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Yakhini - Yakhini Gimel 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Yakhini - Yakhini B 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Yakhini - Yakhini A 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Sha'ar Hanegev - Yakhini Junction 34 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Gevim - Gevim Dining room 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Sha'ar Hanegev - Gevim Junction 34 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Sha'ar Hanegev - Sapir College 232 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Ta'asiyot Sha'ar Hanegev - Sha'ar HaNegev Regional Council 232 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Sderot - Y.Shamir Sderot Industrial zone 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Sderot - Y.Shamir 18 Menahem Begin Public Library 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Sderot - Menachem Begin Road Menahem Begin HaRoe School 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Sderot - Menachem Begin Road Shderot Menakhem Begin Shop Ctr 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Sderot - Menachem Begin Road Shderot Menakhem Begin Nakhalat Alef Herzl 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Sha'ar Hanegev - Station Rail Sderot רציפים (Platform 3) 0.39  0.39  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services