Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 305 (Superbus)



Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים

Izre'el Valley - Ramat David Camp
Station  Arrival Time   Departure Time   
Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים (Platform 2) 0.00  0.00  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 2 HaEmek Road HaBanim Blvd. 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 16 Shop Ctr HaEmek Road 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 18 HaEmek Road Keren HaYesod 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road Center Rehabilitation HaEmek Road 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road דרך HaEmek HaAriza 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road מפעלי HaEmek 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Junction Barukh 73 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Cattle Farm 73 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Sarid - Oren Sarid 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Sarid Intersection 73 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Yif'at - Derekh Yif'at 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Yif'at Intersection 73 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Gvat - Derekh Shvil HeHalav Gvat 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Gvat Intersection 73 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Kibuts Ramat David Junction 73 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Ramat David 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Ramat David Camp 0.14  0.14  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services