Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 325 (Dan South)



Be'er Sheva - Central Station Be'er Sheva רציפים Interurban

Netivot - ת Netivot Railway Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Be'er Sheva - Central Station Be'er Sheva רציפים Interurban (Platform 5) 0.00  0.00  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 46 Sderot David Tuviiyahu Sokolov 0.02  0.02  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 92 Police Sderot David Tuviiyahu 0.03  0.03  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 106 Sderot David Tuviiyahu Sinai 0.04  0.04  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 130 Grand Kanyon Sderot David Tuviiyahu 0.05  0.05  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 132 Sderot David Tuviiyahu Masada Road 0.06  0.06  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 142 Sderot David Tuviiyahu Sha'ul HaMelekh 0.06  0.06  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu 182 Sderot David Tuviiyahu Etsel 0.08  0.08  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Tuviiyahu שדרות David Tuvia Mota Gur 0.09  0.09  Boarding 
Be'er Sheva - Olim Junction 25 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Sde Teman Camp Junction 25 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Merhavim - HaNassi Junction 25 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Tifrah East Junction 25 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Tifrah West Junction 25 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Gilat Junction to North 25 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Of Hanegev 25 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Te'ashur Junction 25 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Tidhar Junction 25 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - HaGadi Junction 293 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - Bet HaGadi 293 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - HaTa'asiya Industrial Park N ע Branching alef 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - Shvil HeHalav Industrial Park N ע Branching 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - Shvil HeHalav Industrial Park N ע Branching Beit 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Sdot Negev - HaGadi Junction 25 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 20 HaRav Abu Hatsera שד Yerushalayim 0.36  0.36  Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 74 Yerushalayim Boulevard HaRambam 0.37  0.37  Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 132 Shderot Yerushalayim חי Tayb 0.39  0.39  Alighting 
Netivot - Sderot Weizmann Football Stadium Sderot Weizmann 0.40  0.40  Alighting 
Netivot - Ele Sinai אלי Sinai Katif 0.44  0.44  Alighting 
Netivot - ת Netivot Railway Station 0.45  0.45  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services