Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 348 (Superbus)



Afula - Central Station Afula רציפים

Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים
Station  Arrival Time   Departure Time   
Afula - Central Station Afula רציפים (Platform 7) 0.00  0.00  Boarding 
Afula - Hativa Tesha 32 Hekhal HaTarbut Hativa Tesha 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Afula - Hativa Tesha Fire Fighters Hativa Tesha 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Afula Bypass Junction 60 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Balfuriya Intersection 60 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Kfar Gidon - Kfar Gid'on Intersection 60 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Mizra Intersection 60 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Emek Yezre'el College 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Tel Adashim Intersection 60 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Ginegar Intersection 73 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Migdal HaEmek Junction to North 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road דרך HaEmek HaMagal 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road דרך HaEmek Hanapah 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Center Rehabilitation HaEmek Road 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 25 HaEmek Road Mish'ol HaDkalim 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road דרך HaEmek HaRishonim 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Town Square 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Archangel Gabriel Monastery 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שד HaBanim Khavatselet 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שדרות HaBanim Nof HaEmek 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Police HaBanim Boulevard 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שדרות HaBanim HaEmek Road 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים (Platform 1) 0.23  0.23  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  טראנס ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services