Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 358 (G B Tours)



Migdal Ha'emek - 0 Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים

Haifa - 0 Central Station HaMifrats Alighting
Station  Arrival Time   Departure Time   
Migdal Ha'emek - 0 Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים (Platform 3) 0.00  0.00  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard 0 The City Square 0.01  0.01  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard 0 Archangel Gabriel Monastery 0.02  0.02  Boarding 
Migdal Ha'emek - Nof HaEmek 3 Nof HaEmek HaIris 0.03  0.03  Boarding 
Migdal Ha'emek - Yasmin 6 Yasmin HaNadiv 0.04  0.04  Boarding 
Migdal Ha'emek - Yasmin 39 Yasmin המשחק 0.05  0.05  Boarding 
Migdal Ha'emek - Shoshanat Ha'Amakim 111 Shoshanat Ha'Amakim המשחק 0.06  0.06  Boarding 
Migdal Ha'emek - Shoshanat Ha'Amakim 95 Shoshanat Ha'Amakim Nof HaEmek 0.07  0.07  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard 0 HaBanim Boulevard Nof HaEmek 0.08  0.08  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBroshim 29 HaBroshim HaKishon 0.09  0.09  Boarding 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 30 Golani Division Rd. HaArazim 0.10  0.10  Boarding 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 27 Golani Keren HaYesod 0.11  0.11  Boarding 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 17 Keren HaYesod Sheshet Hayamim 0.12  0.12  Boarding 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 3 Keren HaYesod HaEmek Road 0.12  0.12  Boarding 
Migdal Ha'emek - Ramat Izre'el 11 Ramat Izre'el HaZayit 0.13  0.13  Boarding 
Migdal Ha'emek - Ramat Izre'el 5 Izre'el Atsma'ut 0.13  0.13  Boarding 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 18 Ha'atsma'ut HaTor Trail 0.14  0.14  Boarding 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 42 Ha'atsma'ut Shalom Aleihem 0.15  0.15  Boarding 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 50 Ha'atsma'ut HaRishonim 0.15  0.15  Boarding 
Migdal Ha'emek - Zevulun 33 Zevulun Kadesh 0.17  0.17  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaAviv 7 HaAviv HaShomron 0.18  0.18  Boarding 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 17 Ha<imurim Kadesh 0.20  0.20  Boarding 
Migdal Ha'emek - Tashyag 2 HaShomron Tashyag 0.21  0.21  Boarding 
Migdal Ha'emek - Tashyag 10 HaHagana Tashyag 0.22  0.22  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard 0 HaBanim Boulevard Tidhar 0.23  0.23  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard 0 HaBanim Boulevard 0.24  0.24  Boarding 
Migdal Ha'emek - 7555 0 Cemetery 0.24  0.24  Boarding 
Izre'el Valley - 75 0 Migdal Ha'emek Junction 75 7555 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 Timrat Junction 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 Nahalal Junction 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Manshyat Zabdah - 75 0 Manshiyyat Zabda Intersection 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 Bet She'arim Junction Neve Ya'ar 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Ramat Yishai - 75 0 Ramat Yishai 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 Ramat Yishay West Junction 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 Yishay Junction 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 Alonim Junction 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - 75 0 HaShomrim Junction 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Kiryat Tiv'on - 75 0 Kiryat Amal Junction 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Kiryat Tiv'on - 75 0 Kiryat Tiv'on Junction 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Zevulun - 75 0 Sha'ar HaAmakim 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Zevulun - 75 0 HaAmakim Interchange Alro'i 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Zevulun - 75 0 HaAmakim Interchange Jalama 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Zevulun - 70 75 0 Yagur Kfar Hasidim 0.40  0.40  Alighting 
Haifa - 0 Central Station HaMifrats Alighting 0.46  0.46  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services