Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 358 (G B Tours)



Haifa - Central Station HaMifrats רציפים Interurban

Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Haifa - Central Station HaMifrats רציפים Interurban (Platform 4) 0.00  0.00  Boarding 
Haifa - Derekh Haamakim Kishon Junction 0.02  0.02  Boarding 
Zvulun - 70 75 Kfar Hasidim West 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Zvulun - Kishon Detention Center 75 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Zvulun - HaAmakim Interchange 75 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Zvulun - HaAmakim Interchange 75 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Zvulun - Sha'ar Ha'amakim 75 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Kiryat Tiv'on - Tiv'on Junction 75 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Kiryat Tiv'on - Kiryat Amal Junction 75 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - HaShomrim Junction 75 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Alonim Junction 75 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Yishay Junction 75 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Ramat Yishay - Ramat Yishay West Junction 75 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Ramat Yishay - Ramat Yishay Center 75 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Manshyat Zabdah - Manshiya Zabda Intersection 75 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Nahalal Junction 75 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Timrat Junction 75 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Migdal Ha'emek Junction 7555 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Cemetery 7555 0.25  0.25  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Sinai שד HaBanim 0.25  0.25  Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 29 Ha'atsma'ut Tashyag 0.26  0.26  Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 9 HaShomron Tashyag 0.27  0.27  Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 23 Ha<imurim HaRishonim 0.29  0.29  Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 11 Ha<imurim Kadesh 0.30  0.30  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaAviv 7 HaAviv HaShomron 0.30  0.30  Alighting 
Migdal Ha'emek - Zvulun 30 HaAviv Zvulun 0.31  0.31  Alighting 
Migdal Ha'emek - Kadesh 21 Lane HaKanarit Kadesh 0.33  0.33  Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 41 Ha'atsma'ut Shunamit 0.33  0.33  Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 23 Ha'atsma'ut HaTor Trail 0.34  0.34  Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 6 Community Center Ramat Yizre'el 0.34  0.34  Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 20 Ramat Yizre'el HaEmek Road 0.35  0.35  Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 4 Keren HaYesod HaNesiim 0.36  0.36  Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod קרן HaYesod Sheshet Hayamim 0.36  0.36  Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 26 Keren HaYesod Sheshet Hayamim 0.37  0.37  Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 32 Golani Division Rd. Keren HaYesod 0.37  0.37  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 31 Golani Division Rd. HaAlonim 0.37  0.37  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 40 Golani Division Rd. Haoranim 0.38  0.38  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaKishon 10 HaBroshim HaKishon 0.38  0.38  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שד HaBanim Khavatselet 0.39  0.39  Alighting 
Migdal Ha'emek - Nof HaEmek 3 Nof HaEmek HaIris 0.40  0.40  Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 6 Yasmin HaNadiv 0.41  0.41  Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 39 Yasmin המשחק 0.42  0.42  Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 111 Shoshanat HaAmakim המשחק 0.43  0.43  Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 95 Shoshanat HaAmakim Nof HaEmek 0.43  0.43  Alighting 
Migdal Ha'emek - Nof HaEmek 16 Nof HaEmek HaIris 0.44  0.44  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שדרות HaBanim Nof HaEmek 0.45  0.45  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שד HaBanim HaKishon 0.45  0.45  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Police HaBanim Boulevard 0.46  0.46  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Park השעשועים HaBanim Boulevard 0.46  0.46  Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שדרות HaBanim HaEmek Road 0.46  0.46  Alighting 
Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station (Platform 1) 0.47  0.47  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services