Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 35 (Nateev Express)



Acre - Ha'arba'a Road 32 Ha'arba'a Road Ha'atsma'ut

Ma'alot Tarshiha - Sderot Mem Gimel HaMa'apilim Sderot Mem Gimel HaMa'apilim Kalanit
Station  Arrival Time   Departure Time   
Acre - Ha'arba'a Road 32 Ha'arba'a Road Ha'atsma'ut 0.00  0.00  Boarding 
Acre - Nakhalat Alef Herzl 50 Acre Train Station Nakhalat Alef Herzl 0.00  0.00  Boarding 
Acre - DAvid Remez Acre Train Station 0.01  0.01  Boarding 
Acre - Aeye Dushinski אריה Dushinski Mosad Ahva 0.02  0.02  Boarding 
Acre - HaAliya 6 School Ya'akov HaAliya 0.04  0.04  Boarding 
Acre - Avraham Ben Shoshan 15 Avraham Ben Shoshan Pinsker 0.05  0.05  Boarding 
Acre - De קסטרו Acre West Junction 0.07  0.07  Boarding 
Gdeyda Makher - Mak'r Intersection 85 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Misgav - 70 Yasif Junction 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Misgav - J'deida Intersection 70 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Julis - Tal-El Intersection 70 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Kafr Yasif - Julis Junction 70 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Kafr Yasif - 70 Kafr Yasif Bypass 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Kafr Yasif - School 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Kafr Yasif - Kupat Holim Maccabi 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - 120 St. 120 Minimarket 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - 120 Local council 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - 105 Al-Mahaba Primary School 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - Kupat Holim 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - Umdan Sa'ad 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - Hayalim Meshuhrarim A 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - Hayalim Meshuhrarim B 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Abu Sinan - Junction Gatt Yanuah 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Hamizraka Square 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Yanuh Jat 3 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Kupat Holim 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Hamizraka Square 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Bakery 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - Tnu'at No'ar 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - Club 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - Pais Center 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Post Office 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Yanuh Jat 2 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Yanuh Jat - 8545 Northern Entry 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Kfar Vradim - HaHar Road דרך HaHar Hartsit 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Kfar Vradim - HaHar Road Shop Ctr 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Kfar Vradim - Hagalil Road דרך Hagalil Eshkar 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Alon 13 Alon HaShkedim 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Ma'ale HaMisgad 29 Ma'ale HaMisgad HaOmanim 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Ma'ale HaMisgad 21 Ma'ale HaMisgad Shvil HaMisgadim 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Ma'ale HaMisgad 3 Ma'ale HaMisgad Narkis 0.39  0.39  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - 8835 Tarshiha Mall 0.39  0.39  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Ma'alot Junction 89 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Sderot Mem Gimel HaMa'apilim מג HaMaapilim HaZayit 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - HaZayit HaZayit Herzl 0.41  0.41  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Zalman Shazar 7 Youth Center Ma'alot Tarshiha 0.43  0.43  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Zalman Shazar 3 Nakhalat Alef Herzl Zalman Shazar 0.43  0.43  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Ma'ale Hason 7 Ma'ale Hason Jabotinsky 0.44  0.44  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Jabotinsky 55 HaRav Kook Jabotinsky 0.45  0.45  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Jabotinsky 17 Synagogue Jabotinsky 0.46  0.46  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Kalanit 2 City Hall 0.47  0.47  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Kalanit 10 HaMaapilim Kalanit 0.48  0.48  Boarding & Alighting 
Ma'alot Tarshiha - Sderot Mem Gimel HaMa'apilim Sderot Mem Gimel HaMa'apilim Kalanit 0.50  0.50  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services