Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 369 (Nateev Express)



Acre - Ha'arba'a Road 32 Ha'arba'a Road Ha'atsma'ut

Karmi'el - Tzor Plant Straus Tzor
Station  Arrival Time   Departure Time   
Acre - Ha'arba'a Road 32 Ha'arba'a Road Ha'atsma'ut 0.00  0.00  Boarding 
Acre - Herzl 50 Acre Train Station Herzl 0.00  0.00  Boarding 
Acre - DAvid Remez Acre Train Station 0.01  0.01  Boarding 
Acre - Aeye Dushinski Ahva Institution Intersection 0.02  0.02  Boarding 
Acre - Aeye Dushinski אריה Dushinski Mosad Ahva 0.02  0.02  Boarding 
Acre - Aeye Dushinski אריה Dushinski Yehuda Burla 0.03  0.03  Boarding 
Acre - HaAliya 6 School Ya'akov HaAliya 0.04  0.04  Boarding 
Acre - Avraham Ben Shoshan 15 Avraham Ben Shoshan Pinsker 0.05  0.05  Boarding 
Acre - De קסטרו Acre West Junction 0.07  0.07  Boarding 
Mate Asher - 70 85 Yasif Junction 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Misgav - Industrial Park Bar Lev 85 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Majd el Krum - Road 85 Majd el Krum East 85 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Karmi'el - צומת Bueina 85 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Karmi'el - HaHaroshet 68 HaHaroshet Cemetery 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Karmi'el - Tzor Plant Straus Tzor 0.37  0.37  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  טראנס ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services