Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 42 (Galim)



Lehavim - ת Lehavim Rahat Train Station

Kibuts Mishamar HaNegev - Mishmar HaNegev Center
Station  Arrival Time   Departure Time   
Lehavim - ת Lehavim Rahat Train Station 0.00  0.00  Boarding 
Bne Shimon - Exit to Road 31 Lehavim Junction 31 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - 31 310 Lehavim Junction 31 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Rahat - Omer Al-Mukhtar Rahat South Junction 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Rahat - AlHazan AlHazan Entrance 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Rahat - AlHazan AlHazan כ Alshabi 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Rahat - AlHazan AlHazan כ Alnoras 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Rahat - אלפגר Alnoras 476 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Rahat - אלפגר Alnoras 1251 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Rahat - אלפגר Alnoras 411 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Rahat - El Migdal Sports hall 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Rahat - El Migdal Hafez Ibrahim 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Rahat - אלמדינה אלמונוארה Hafez Ibrahim 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Rahat - אריחא Salman School 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Rahat - אלקאפלה Hagiv'a 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Rahat - Banias Compound 5 Center 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Rahat - אלמנארה HaTe'omim 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Rahat - אלמנארה Ahmed Shawqi Square 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Rahat - אלעודה Al Shuara 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Rahat - זמזם Square הנחלה 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Rahat - זמזם Hamamot Darom 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Bne Shimon - Rahat South Junction 264 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Kibuts Mishamar HaNegev - Mishmar HaNegev Center 0.37  0.37  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services