Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 459 (Metropoline)



Dimona - Yitshak Sade Yitshak Sade Ha'etzel

Bet Shemesh - ת Beit Shemesh Train Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Dimona - Yitshak Sade Yitshak Sade Ha'etzel 0.00  0.00  Boarding 
Dimona - Yitshak Sade 1 School Shilo 0.00  0.00  Boarding 
Dimona - Yitshak Vardimon Vardimon Ha'atsma'ut 0.00  0.00  Boarding 
Dimona - HaMa'pil HaMa'pil Ha'atsma'ut 0.01  0.01  Boarding 
Dimona - Derekh Ben Gurion 49 Ben Gurion School Ben Atar 0.02  0.02  Boarding 
Dimona - Derekh Ben Gurion 11 Ben Gurion Court 0.03  0.03  Boarding 
Dimona - Sderot Ari'el HaSharon 85 HaNasi Hatse'ela 0.04  0.04  Boarding 
Dimona - Sderot Ari'el HaSharon 47 Shderot HaNasi Narkis 0.05  0.05  Boarding 
Dimona - Sderot Ari'el HaSharon 29 HaNasi HaZayit 0.06  0.06  Boarding 
Dimona - Sderot Ari'el HaSharon 5 HaNasi Road 25 0.06  0.06  Boarding 
Yeroham - Sderot Vardimon 2 Sderot Vardimon ריהל 0.18  0.18  Boarding 
Yeroham - Sderot Vardimon Sderot Vardimon Rashbag 0.18  0.18  Boarding 
Yeroham - HaHagana HaHagana HaPalmah 0.19  0.19  Boarding 
Yeroham - Tsvi Borenstein Tsvi Borenstein Kfar Gil'adi 0.21  0.21  Boarding 
Yeroham - Tsvi Borenstein Statue הזהות Tsvi Borenstein 0.22  0.22  Boarding 
Yeroham - Tsvi Borenstein Borenstein HaDekel 0.22  0.22  Boarding 
Yeroham - Tsvi Borenstein Borenstein HaOfek 0.23  0.23  Boarding 
Ramat HaNegev - Negev Junction 40 0.33  0.33  Boarding 
Be'er Sheva - Sderot David Hakham Sderot David Hakham Central Station 0.52  0.52  Boarding 
Be'er Sheva - Yitshak Reger 4 Post Office Yitshak Reger 0.54  0.54  Boarding 
Be'er Sheva - Yitshak Reger 26 Beit Rasco Yitshak Reger 0.55  0.55  Boarding 
Be'er Sheva - Yitshak Reger 84 Soroka Medical Center Ben Gurion University 0.59  0.59  Boarding 
Be'er Sheva - Yitshak Reger 92 Ben Gurion University Yitshak Reger 1.00  1.00  Boarding 
Be'er Sheva - Yitshak Reger Oren Center Yitshak Reger 1.03  1.03  Boarding 
Bne Shimon - Lehavim Junction Road 40 40 1.13  1.13  Boarding 
Yoav - Lakhish Junction to East 35 1.32  1.32  Boarding & Alighting 
Mate Yehuda - Nehusha Intersection 38 1.41  1.41  Boarding & Alighting 
Mate Yehuda - Lion Serigim Junction 38 1.44  1.44  Boarding & Alighting 
Mate Yehuda - Ha'ela Junction 375 1.46  1.46  Boarding & Alighting 
Bet Shemesh - Talmud Bavli Zkharya HaNavi Sderot Haamoreim 1.53  1.53  Alighting 
Bet Shemesh - Zkharya HaNavi Zkharya HaNavi Neriya HaNavi 1.54  1.54  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Tse'elim River Sderot Tse'elim River Zkharya HaNavi 1.56  1.56  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Tse'elim River Sderot Tse'elim River Nahal Hever 1.57  1.57  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Nahal HaKishon 19 Nahal HaKishon Nahal Sorek 1.59  1.59  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Nahal HaKishon 3 Sderot Nahal Kishon alef 2.00  2.00  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River Sderot Hayarden River Rabi Yohanan Ben Zakay 2.02  2.02  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River נהר HaYarden Rabi Me'ir Ba'al HaNes 2.03  2.03  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River נהר HaYarden Rabi Levitas 2.03  2.03  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 37 Sderot Hayarden River Rabbi Yehuda Hannassi 2.03  2.03  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 21 Sderot Hayarden River Rabi Yehoshu'a 2.04  2.04  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 15 Sderot Hayarden River HaAdmor MiBelz 2.05  2.05  Alighting 
Bet Shemesh - Sderot Hayarden River 7 Sderot Hayarden River Rabi Pinhas Ben Ya'ir 2.05  2.05  Alighting 
Bet Shemesh - Ma'apiley Egoz מעפילי Egoz HaRav Herzog 2.06  2.06  Alighting 
Bet Shemesh - Ma'apiley Egoz מעפילי Egoz Shderot Rashi 2.07  2.07  Alighting 
Bet Shemesh - Rashi 15 Rashi Shivtei Israel 2.07  2.07  Alighting 
Bet Shemesh - Rashi 27 Rashi Arye Ben Eliezer 2.08  2.08  Alighting 
Bet Shemesh - HaDekel Blvd. 5 HaDekel Shderot Rashi 2.09  2.09  Alighting 
Bet Shemesh - HaDekel Blvd. 1 HaDekel Ben Ze'ev 2.10  2.10  Alighting 
Bet Shemesh - HaShiv'a 30 HaShiv'a Bialik 2.12  2.12  Alighting 
Bet Shemesh - HaShiv'a 6 Neuman Square 2.13  2.13  Alighting 
Bet Shemesh - HaAliya HaAliya Rambam 2.15  2.15  Alighting 
Bet Shemesh - HaAliya HaAliya Yigal Allon 2.15  2.15  Alighting 
Bet Shemesh - ת Beit Shemesh Train Station 2.17  2.17  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services