Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 45 (Kavim)



Um al Fahm - Um al Fahm Terminal

Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 81 ת Binyamina Train Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Um al Fahm - Um al Fahm Terminal (Platform 3) 0.00  0.00  Boarding 
Um al Fahm - Road 65 Um al Fahm Junction 65 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Um al Fahm - Road 65 Um El Fahem Beit 65 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Um al Fahm - Me Ami Intersection 65 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Iron Police Junction 65 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ar'ara - to Ar'ara Junction 65 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ara Junction 65 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Barta'a Junction 65 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Menashe - Kafr Kara Junction 65 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Menashe - Mishmar Hagvul Junction 65 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Iron Road Karkur Junction 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Hameyasdim 8 Hameyasdim Ne'urim 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Hameyasdim 18 Hameyasdim Talpiyot 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Hameyasdim 42 Hameyasdim Ahuza 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim 91 Derekh HaBanim Hameyasdim 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim 75 Derekh HaBanim Shderot HaShoftim 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim דרך HaBanim Yosef Caro 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim 37 School Ezori 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim 29 School Elisheva Derekh HaBanim 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Central Station 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv 118 Derekh HaNadiv Tavor 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Medical Center Shoham Derekh HaNadiv 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - 652 653 Ada Junction 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 81 ת Binyamina Train Station 0.24  0.24  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services