Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 46 (Superbus)



Afula - Central Station Afula רציפים

Izre'el Valley - Mahane Naura
Station  Arrival Time   Departure Time   
Afula - Central Station Afula רציפים (Platform 8) 0.00  0.00  Boarding 
Afula - Sderot Yitshak Rabin HaHistadrut Sderot Yitshak Rabin 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Afula - Sderot Yo'ash Dubnov יואש Dubnov Sderot Yitshak Rabin 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Afula - Sderot Yo'ash Dubnov Railway Station Afula Yo'ash Dubnov 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Afula - Sderot Yitshak Rabin Sderot Yitshak Rabin Derekh Ben Guryon 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Afula - Sderot Yitshak Rabin Ha'emek Hospital 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Afula - Sderot Yitshak Rabin HaEmek Hospital Administration 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Afula - Golani Road דרך Golani David Elazar 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Afula - Golani Road דרך Golani Komemiyut 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Nain - Nain Intersection 65 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Kibuts Dovrat - Sderot Hameyasdim Dovrat 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Ahuzat Barak - Rakafot 27 Rakafot Simtat Rakefet 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Ahuzat Barak - Rakafot 81 Rakafot Dvoranit 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Ahuzat Barak - Rakafot 76 Rakafot Nakisim School 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Ahuzat Barak - HaErusim HaIrusim Shushanim 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Ahuzat Barak - HaErusim 7 HaIrusim Erez 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Nain - Dovrat Intersection Alon Tavor 65 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Tamra Intersection 716 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Izre'el Valley - Mahane Naura 0.27  0.27  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services