Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 485 (Dan South)



Bet Shemesh - ת Beit Shemesh Train Station

Ofakim - Derekh Hanevi'im 11 Migdal Hamayim
Station  Arrival Time   Departure Time   
Bet Shemesh - ת Beit Shemesh Train Station 0.00  0.00  Boarding 
Bet Shemesh - Ben Ish Hay 18 Ben Ish Hay Yosef Caro 0.05  0.05  Boarding 
Bet Shemesh - HaHefets Hayim 1 חפץ Hayim Levi Eshkol 0.06  0.06  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot Levi Eshkol שדרות Levi Eshkol HaGil'ad 0.06  0.06  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot Levi Eshkol Sderot Levi Eshkol Sderot Yehuda Ben Ze'ev 0.08  0.08  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot Levi Eshkol שדרות Levi Eshkol Hazon Ish 0.09  0.09  Boarding 
Mate Yehuda - HaRav Hertzog Blvd. Herzog Ben מהלל 0.10  0.10  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot HaYarkon River 4 HaYarkon River Hayarden River 0.16  0.16  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot HaYarkon River Sderot HaYarkon River Luz River 0.17  0.17  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot Nahal HaKishon Sderot Nahal HaKishon Nahal Shaham 0.19  0.19  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot Tse'elim River Sderot Tse'elim River Sderot Nahal HaKishon 0.19  0.19  Boarding 
Bet Shemesh - Sderot Tse'elim River נחל Tse'elim Hever 0.21  0.21  Boarding 
Bet Shemesh - Zkharya HaNavi Hava/Hahashmona'im Hakla'it Zkharya HaNavi 0.22  0.22  Boarding 
Bet Shemesh - Talmud - Zkharya HaNavi Neriya HaNavi 0.24  0.24  Boarding 
Mate Yehuda - Ha'ela Junction 38 0.32  0.32  Boarding 
Bne Shimon - Kibbutz Beit Kama Junction 264 1.01  1.01  Alighting 
Merhavim - HaNassi Junction 25 1.12  1.12  Alighting 
Tifrah - Tifrah Entry 2546 1.14  1.14  Alighting 
Tifrah - Shderot Rashi Tifrah-A 1.15  1.15  Alighting 
Tifrah - Rashi Health Services Center 1.15  1.15  Alighting 
Tifrah - Rambam Children's Club 1.16  1.16  Alighting 
Tifrah - Rambam Tifrah Rambam 1.17  1.17  Alighting 
Tifrah - Ramkhal Hadassim School 1.17  1.17  Alighting 
Tifrah - Ramkhal Tifrah Synagogue 1.19  1.19  Alighting 
Merhavim - Gilat Junction Gas station 241 1.27  1.27  Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard שד Herzl HaNasi 1.31  1.31  Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 48 Herzl Boulevard Katznelson 1.32  1.32  Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 52 Herzl Boulevard Giborey Israel 1.32  1.32  Alighting 
Ofakim - Hahida School Shushanim Hahida 1.33  1.33  Alighting 
Ofakim - Hefets Hayim 16 Hefets Hayim Shabazi 1.34  1.34  Alighting 
Ofakim - Hefets Hayim 2 Hefets Hayim Refael Elnekave 1.35  1.35  Alighting 
Ofakim - David Buzaglo דוד Buzaglo Refael Elnekave 1.35  1.35  Alighting 
Ofakim - Derekh HaTayasim 49 Derekh HaTayasim Rabbi Akiva 1.36  1.36  Alighting 
Ofakim - Derekh Hanevi'im 4 Migdal Hamayim 1.37  1.37  Alighting 
Ofakim - Tse'elon Tse'elon Derekh Hanevi'im 1.38  1.38  Alighting 
Ofakim - Duvdevan 35 Duvdevan Tse'elon 1.39  1.39  Alighting 
Ofakim - Duvdevan 15 Duvdevan עוזרד 1.40  1.40  Alighting 
Ofakim - Klil HaHoresh 98 Klil HaHoresh 1.41  1.41  Alighting 
Ofakim - Derekh Hanevi'im 32 Derekh Hanevi'im Seora 1.41  1.41  Alighting 
Ofakim - Derekh Hanevi'im 11 Migdal Hamayim 1.43  1.43  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services