Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 48 (Kavim)



Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila Derekh HaMessila Sheshet Hayamim

El Aryan - El Aryan Mosque
Station  Arrival Time   Departure Time   
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila Derekh HaMessila Sheshet Hayamim 0.00  0.00  Boarding 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila ת Binyamina Train Station 0.00  0.00  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Ada Junction 653 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh Regavim צומת Regavim 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Menashe - בסיס Military 6534 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Pais Center סאלח alef Dayan El Pais/Salah 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - סאלח alef Dayan El Pais/Salah סלאח alef Dayan 2 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Khaled Ben El Walid Khaled Ben El ואליד Shop Ctr 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Hakurat Al Asali A 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Halat זבדה 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Halat זבדה Gas station 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Kafr Kara - Kafr Kara Junction 65 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Barta'a Junction 65 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Kupat Holim 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ara 2 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Post Office 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ara 1 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ara Junction 65 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ar'ara Entrance 6524 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ar'ara 6524 6524 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Almanar School 6524 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Center 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ar'ara Kvish Roshi 6 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Ar'ara - Ar'ara East 6524 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Basma - Ein Al Sahle Entrance 6524 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Basma - Ein Al Sahle Kupat Holim 6524 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Basma - Sahle Kvish Roshi 6524 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Basma - Ein Al Sahle School 6519 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
El Aryan - El Aryan Mosque 0.29  0.29  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services