Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 4 (Dan South)



Netivot - Hutsot HaYotser New Urban Market

Netivot - ת Netivot Railway Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Netivot - Hutsot HaYotser New Urban Market 0.00  0.00  Boarding 
Netivot - Ba'ale HaMel'akha בעלי HaMelakHa טראסק 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Netivot - Ba'ale HaMel'akha בעלי HaMelakHa HaTsoref 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Netivot - Ba'ale HaMel'akha בעלי HaMelakHa Haharash 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Netivot - Giborey Tashkhaz School Mish'an Giborey Tashkhaz 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 18 Yerushalayim Boulevard Yosef Samalo 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 74 Yerushalayim Boulevard HaRambam 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 132 Shderot Yerushalayim חי Tayb 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard 138 שד Jerusalem Bayit VaGan 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Netivot - HaRav Tsaban 2 No'am Orot School 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Netivot - HaRav Tsaban הרב Tsaban HaRimon 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Netivot - HaRav Tsaban 80 Pais Club HaRav Tsaban 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Netivot - Yerushalayim Boulevard שדרות Jerusalem Yuval 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Netivot - Ahat Esrei HaNekudot אחת Esre HaNekudot Jerusalem 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Netivot - Neve Dekalim נווה Dkalim Katif 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Netivot - Neve Dekalim נווה Dkalim Kfar Sderot Darom 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Netivot - Neve Dekalim נווה Dkalim 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Netivot - Neve Dekalim נווה Dkalim רפיח Yerushalayim 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Netivot - Neve Dekalim נווה Dkalim 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Netivot - Neve Dekalim נווה Dkalim Kfar Sderot Darom 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Netivot - Gane Tal גני Tal 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Netivot - Gane Tal גני Tal Square 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Netivot - ת Netivot Railway Station 0.23  0.23  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services