Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 59 (Kavim)



Yanuh Jat - Ahmed Abu Asba Terminal Gatt

Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 81 ת Binyamina Train Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Yanuh Jat - Ahmed Abu Asba Terminal Gatt 0.00  0.00  Boarding 
Yanuh Jat - Al-Quds Junction Gatt 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds Swimming Pool Al-Quds 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds Baqa Jatt Southern Entry 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds HaDo'ar Junction 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds Al-Quds אלבוסתאן 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds Al-Quds El Biarq 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds Al-Quds אלפתח 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Baqa Jatt El ערביה - Al-Quds Baqa Jatt Northern Exit 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Menashe - Metser Junction 574 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Menashe - Kalaniyot Junction 574 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Menashe - Narbeta Junction 6403 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Menashe - Sha'ar Menashe 6403 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
HaShomron Garden - En Shemer Junction 6403 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
HaShomron Garden - Gan Shomron Beit 6403 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Iron Road Karkur Junction 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Hameyasdim 8 Hameyasdim Ne'urim 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Hameyasdim 18 Hameyasdim Talpiyot 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Hameyasdim 42 Hameyasdim Ahuza 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim 91 Derekh HaBanim Hameyasdim 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim 75 Derekh HaBanim Shderot HaShoftim 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaBanim דרך HaBanim Yosef Caro 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Central Station 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv 118 Derekh HaNadiv Tavor 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Medical Center Shoham Derekh HaNadiv 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - 652 653 Ada Junction 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 81 ת Binyamina Train Station 0.19  0.19  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  טראנס ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services