Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 5 (Dan South)



Ofakim - ת Ofakim Railway Station

Ofakim - David Buzaglo Ofakim Park
Station  Arrival Time   Departure Time   
Ofakim - ת Ofakim Railway Station 0.00  0.00  Boarding 
Ofakim - Afikim BaNegev Harakevet Road Totseret HaArets 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Merhavim - Afikim BaNegev Afikim Park 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard שד Nakhalat Alef Herzl HaNasi 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 26 Nakhalat Alef Herzl Jabotinsky 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 48 Herzl Boulevard Katznelson 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Ofakim - Herzl Boulevard 52 Herzl Boulevard Giborey Israel 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Ofakim - Hahida Hahida Ben Ish Hay 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Ofakim - Hahida School Shushanim Hahida 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Ofakim - Amram Ben Divan Hahida 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ofakim - Hefets Hayim 16 Hefets Hayim Shabazi 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Ofakim - Hefets Hayim 2 Hefets Hayim Refael Elnekave 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Ofakim - David Buzaglo דוד Buzaglo Refael Elnekave 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Ofakim - Derekh HaTayasim 49 Derekh HaTayasim Rabbi Akiva 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Ofakim - Derekh Hanevi'im 4 Migdal Hamayim 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Ofakim - Tse'elon Tse'elon Derekh Hanevi'im 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Ofakim - Duvdevan 35 Duvdevan Tse'elon 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Ofakim - Duvdevan 15 Duvdevan עוזרד 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Ofakim - Klil HaHoresh 98 Klil HaHoresh 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Ofakim - Derekh Hanevi'im 32 Derekh Hanevi'im Seora 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Ofakim - Kiryat Seffer 79 Kiryat Seffer Eliyahu HaTishbi 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Ofakim - Kiryat Seffer 25 Kiryat Seffer Amos 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Ofakim - David HaMelekh 75 David HaMelekh Assa 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Ofakim - Shderot David HaMelekh 7 Shderot David HaMelekh שלמה HaMelekh 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Ofakim - Derekh HaTayasim Derekh HaTayasim Derekh Buzaglo 0.19  0.19  Alighting 
Ofakim - David Buzaglo דוד Buzaglo Refael Elnekave 0.19  0.19  Alighting 
Ofakim - David Buzaglo Ofakim Park 0.20  0.20  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  טראנס ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services