Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 5 (Superbus)



Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים

Migdal Ha'emek - Sheshet Hayamim 3 Sheshet Hayamim HaNesiim
Station  Arrival Time   Departure Time   
Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים (Platform 3) 0.00  0.00  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Town Square 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Archangel Gabriel Monastery 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שד HaBanim Havatselet 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Nof HaEmek 3 Nof HaEmek HaIris 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 6 Yasmin HaNadiv 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 39 Yasmin המשחק 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 111 Shoshanat HaAmakim המשחק 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 95 Shoshanat HaAmakim Nof HaEmek 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 77 Shoshanat HaAmakim המשחק 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 51 Shoshanat HaAmakim HaPa'amonit 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 41 Shoshanat HaAmakim HaSavion 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim שושנת HaAmakim Pninat HaEmek 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Sderot Shaul Amor Sderot Shaul Amur HaGay 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Sderot Shaul Amor Mall Shaul Amur 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 20 HaTidhar Sderot Shaul Amor 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 14 Education Center 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 10 HaTidhar Education Center 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 29 Ha'atsma'ut Tashyag 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 9 HaShomron Tashyag 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 23 Ha<imurim HaRishonim 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 11 Ha<imurim Kadesh 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaAviv 7 HaAviv HaShomron 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Zvulun 30 HaAviv Zvulun 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Kadesh 21 Mish'ol HaDror Kadesh 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 39 Ha'atsma'ut Mish'ol HaLotem 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Zvulun Zvulun Lane HaNahlieli 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 4 HaGefen HaRimon 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 22 HaGefen HaRimon 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 34 HaGefen alef 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 39 HaGefen Eli Kohen 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef HaGefen Eli Kohen 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 6 Community Center Ramat Yizre'el 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yefe Nof 2 Ramat Yizre'el Yefe Nof 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar 15 HaDuvdevan HaTsabar 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar 18 HaTsabar Hateena 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar HaTsabar Shaked 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yefe Nof 8 Yefe Nof HaTsabar 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 11 Ramat Yizre'el HaZayit 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 5 Yizre'el Atsma'ut 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 7 Ha'atsma'ut Struma 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Haella Haella HaZayit 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 16 Commercial Center HaEmek Road 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 4 Keren HaYesod HaNesiim 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod קרן HaYesod Sheshet Hayamim 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 26 Keren HaYesod Sheshet Hayamim 0.38  0.38  Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 32 Golani DIvision Road Keren HaYesod 0.38  0.38  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 29 Golani Division Rd. HaAlonim 0.39  0.39  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 31 Golani Division Rd. HaAlonim 0.39  0.39  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 40 Golani Division Rd. Haoranim 0.39  0.39  Alighting 
Migdal Ha'emek - Sheshet Hayamim 3 Sheshet Hayamim HaNesiim 0.41  0.41  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד   

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services