Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 5 (Superbus)



Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים

Migdal Ha'emek - Sheshet Hayamim 1 Sheshet Hayamim HaNesiim
Station  Arrival Time   Departure Time   
Migdal Ha'emek - Migdal Ha'Emek Central Bus Station רציפים (Platform 3) 0.00  0.00  Boarding 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Town Square 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard Archangel Gabriel Monastery 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaBanim Boulevard שד HaBanim Khavatselet 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Nof HaEmek 3 Nof HaEmek HaIris 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 6 Yasmin HaNadiv 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yasmin 39 Yasmin המשחק 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 111 Shoshanat HaAmakim המשחק 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 95 Shoshanat HaAmakim Nof HaEmek 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 77 Shoshanat HaAmakim המשחק 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 51 Shoshanat HaAmakim HaPa'amonit 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim 41 Shoshanat HaAmakim HaSavion 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Shoshanat HaAmakim שושנת HaAmakim Pninat HaEmek 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Sderot Shaul Amor Sderot Shaul Amur HaGay 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Sderot Shaul Amor Mall Shaul Amur 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar HaTidhar Sderot Shaul Amor 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 14 Education Center 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 10 HaTidhar Education Center 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTidhar 3 HaTidhar HaBanim Boulevard 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 85 Ha'atsma'ut Nitzanim 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 29 Ha'atsma'ut Tashyag 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Tashyag 9 HaShomron Tashyag 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 23 Ha<imurim HaRishonim 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha<imurim 11 Ha<imurim Kadesh 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaAviv 7 HaAviv HaShomron 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Zvulun 30 HaAviv Zvulun 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Kadesh Mish'ol HaDror Kadesh 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 39 Ha'atsma'ut Mish'ol HaLotem 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Zvulun Zvulun Lane HaNahlieli 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 4 HaGefen HaRimon 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 22 HaGefen HaRimon 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 34 HaGefen alef 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef 41 HaGefen Eli Kohen 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaRav Ovadia Yosef HaGefen Eli Kohen 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 6 Community Center Ramat Yizre'el 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yefe Nof 2 Ramat Yizre'el Yefe Nof 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar 15 HaDuvdevan HaTsabar 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar 18 HaTsabar Hateena 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaTsabar HaTsabar Shaked 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Yefe Nof 8 Yefe Nof HaTsabar 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 11 Ramat Yizre'el HaZayit 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ramat Yizre'el 5 Yizre'el Atsma'ut 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Ha'atsma'ut 7 Ha'atsma'ut Struma 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Haella Haella HaZayit 0.35  0.35  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - HaEmek Road 16 Shop Ctr HaEmek Road 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 4 Keren HaYesod HaNesiim 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 16 Keren HaYesod Sheshet Hayamim 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 26 Keren HaYesod Sheshet Hayamim 0.38  0.38  Alighting 
Migdal Ha'emek - Keren HaYesod 32 Golani Division Rd. Keren HaYesod 0.38  0.38  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. דרך Hativat Golani HaAlonim 0.39  0.39  Alighting 
Migdal Ha'emek - Golani Division Rd. 40 Golani Division Rd. Haoranim 0.39  0.39  Alighting 
Migdal Ha'emek - Sheshet Hayamim 1 Sheshet Hayamim HaNesiim 0.40  0.40  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services