Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 692 (Kavim)



Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station

Center Meirav
Station  Arrival Time   Departure Time   
Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station 0.00  0.00  Boarding 
Haifa - Andrei Saharov 10 Saharov 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Haifa - Matam HaHagana 4 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Tirat Carmel - HaHagana Nahum Hat 4 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Tirat Carmel - HaHagana Blvd Ta'as Tira 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Tirat Carmel - Tirat Karmel Intersection Herzl opp Market 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Tirat Carmel - Kfar Galim Intersection 4 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Tirat Carmel - Tirat Karmel Intersection Jabotinsky 4 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Hahotrim Intersection 4 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Safunim River 4 4 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Megadim - Moshav Megadim 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Megadim Junction 4 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Sitrin Junction 4 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - 4 721 Oren Junction 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Atlit Junction 4 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - En Hod Junction 4 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Kibbutz En Karmel 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - En Karmel Junction 4 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Geva Carmel - Derekh HaRimon Moshav Geva Karmel 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Geva Karmel Junction 4 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Tzrufa - Moshav Tsrufa 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Tsrufa Junction 4 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
HaBonim - Moshav Habonim 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Junction HaBonim 4 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Tsrufa Junction 4 0.37  0.37  Alighting 
Center Meirav 0.38  0.38  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services