Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 693 (Kavim)



Center Meirav

Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 71 ת Binyamina Train Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Center Meirav 0.00  0.00  Boarding 
Hof Carmel - Tsrufa Junction 4 0.01  0.01  Boarding 
Hof Carmel - Habonim Junction 4 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ofer Junction 7021 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Ofer - Moshav Ofer 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ofer Junction 4 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Eyn Ganim Ayala - Moshav En Ayala 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - En Ayala Junction 4 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Limestone Plant 4 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Nahsholim Junction Dor 4 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Furaidis - Shuk 4 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Furaidis - Furaidis Junction 4 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Zikhron Ya'akov Industrial Zone 4 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Zikhron Ya'akov 4 4 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Zikhron Ya'akov 4 4 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ma'agan Mikha'el Junction 6537 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Kibbutz Ma'agan Mikha'el 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ma'agan Mikha'el Junction 4 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Bet Hananya Intersection 6531 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Bet Hananya - טורקיז Moshav Bet Hananya 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Bet Hananya Junction 4 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Bet Hananya 4 0.37  0.37  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Binyamina Junction 653 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Mitzpe Yami Binyamina Road 653 Hashahaf 0.39  0.39  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - HaTahana 54 ת Binyamina Train Station HaTahana 0.41  0.41  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 71 ת Binyamina Train Station 0.42  0.42  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  טראנס ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services