Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 701 (Kavim)



Binyamina Giv'at Ada - HaTahana 54 ת Binyamina Train Station HaTahana

Zikhron Ya'akov - HaNarkis HaNarkis HaSavion
Station  Arrival Time   Departure Time   
Binyamina Giv'at Ada - HaTahana 54 ת Binyamina Train Station HaTahana 0.00  0.00  Boarding 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila 71 ת Binyamina Train Station 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Ganei Tamat HaNadiv 652 652 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Derekh Aharon Derekh Aharon Road 652 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Kibbutz Goluiot 1 Kibbutz Goluiot HaKerem 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Hasida Hasida Tsofit 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Hasida Hasida Anafa 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Derekh Itshak Rabin דרך Yitshak Rabin Sderot Meof HaTsipor 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Derekh Aharon 12 Derekh Aharon Derekh Beit HaTothan 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Derekh Aharon Derekh Aharon Derekh Sarah 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Hadagan 6 ספרייה Hadagan 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaKovshim 75 HaKovshim Hahita 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaKovshim 49 HaKovshim Hadas 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaKovshim 29 HaKovshim HaGid'onim 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaKovshim 25 HaKovshim HaHalutsim 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaHalutsim 32 HaHalutsim Tzor 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Sderot Nili 6 Sderot Nili HaHalutsim 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Sderot Nili 30 Nili Kadesh 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Haoranim 24 Haoranim הרוקח 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaNasi 44 HaNasi Herzl 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Hameyasdim 68 Hameyasdim HaNadiv 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Hameyasdim 90 Hameyasdim HaMeginim 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Hameyasdim 100 Yabetz School 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Derekh Pineles 26 Pineles HaShezif 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Derekh Pineles 18 Derekh Pineles Ben Gurion 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Ben Gurion Boulevard שדרות Ben Gurion HaHoresh School 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Ben Gurion Boulevard 51 Sderot Ben Gurion הסתוונית 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Ben Gurion Boulevard 17 Ben Gurion Boulevard HaKarkom 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Ben Gurion Boulevard שדרות Ben Gurion HaNarkis 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaNarkis 8 HaNarkis HaKalanit 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - HaNarkis HaNarkis HaSavion 0.28  0.28  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  יהלום תחבורה בע"מ  גלים מוניות שירות בעמ  מוניות חי בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services