Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 71 (Kavim)



Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila Derekh HaMessila Sheshet Hayamim

Katzir Harish - Kidma Kidma התמדה
Station  Arrival Time   Departure Time   
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila Derekh HaMessila Sheshet Hayamim 0.00  0.00  Boarding 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila ת Binyamina Train Station 0.00  0.00  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Ada Junction 652 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Big Center Derekh HaNadiv 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Medical Center Shoham Derekh HaNadiv 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv 107 Derekh HaNadiv HaYam Road 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv 69 Derekh HaNadiv Hanoter 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv דרך HaNadiv Khavatselet 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - 652 824 Camp 80 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Camp 80 Junction 65 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Menashe - Karkur Junction 65 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Menashe - Mishmar Hagvul Junction 574 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Menashe - Harish Junction 611 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Menashe - Shooting Range Junction to East 611 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 3 Gefen Synagogue מיקווה 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 26 Gefen Alon 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 23 Gefen Te'ena 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 62 Gefen Tamar 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar 16 Tamar Gefen West 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar HaYarden Tsalmon 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar 34 Tamar Gefen Mizrah 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar Tamar Oren 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar 9 Tamar Gefen 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sapir 4 Sapir Topaz 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sapir 14 Sapir טורקיז 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sapir 24 Sapir Synagogue 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Shoham 1 Shoham Rubin 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sderot Derekh Erets 64 Derekh Erets Tse'elon 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sderot Derekh Erets 70 Derekh Erets Sderot HaAhva 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Hahagshama Sderot Hahagshama Savyon 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Lotem 4 Lotem Tsiv'oni 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Lotem 10 Lotem Yasmin 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Lotem 31 Lotem 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Savyon Savyon Lotem 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Savyon Savyon Sahleb 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Hahagshama Sderot Hahagshama Savyon 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
0.39  0.39  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - תנופה תנופה Hagshama 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Kidma Kidma תנופה 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Kidma Kidma HaHalomot 0.41  0.41  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Kidma Kidma התמדה 0.43  0.43  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services