Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 71 (Kavim)



Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila Derekh HaMessila Sheshet Hayamim

Katzir Harish - Kidma Kidma התמדה
Station  Arrival Time   Departure Time   
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila Derekh HaMessila Sheshet Hayamim 0.00  0.00  Boarding 
Binyamina Giv'at Ada - Derekh HaMessila ת Binyamina Train Station 0.00  0.00  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Ada Junction 652 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Big Center Derekh HaNadiv 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv Medical Center Shoham Derekh HaNadiv 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv 107 Derekh HaNadiv HaYam Road 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv 69 Derekh HaNadiv Hanoter 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - Derekh HaNadiv דרך HaNadiv Khavatselet 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - 652 824 Camp 80 0.07  0.07  Boarding & Alighting 
Pardes Hanna Karkur - 65 Camp 80 Junction 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Menashe - Karkur Junction 65 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Menashe - 574 Mishmar Hagvul Junction 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Menashe - 611 Harish Junction 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Menashe - 611 Shooting Range Junction to East 0.14  0.14  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 3 Gefen Synagogue מיקווה 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 26 Gefen Alon 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 23 Gefen Te'ena 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Gefen 62 Gefen Tamar 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar 16 Tamar Gefen West 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar HaYarden Tsalmon 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar 34 Tamar Gefen Mizrah 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar Tamar Oren 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Tamar 9 Tamar Gefen 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sapir 4 Sapir Topaz 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sapir 14 Sapir טורקיז 0.25  0.25  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sapir 24 Sapir Synagogue 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Shoham 1 Shoham Rubin 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sderot Derekh Erets 64 Derekh Erets Tse'elon 0.27  0.27  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Sderot Derekh Erets 70 Derekh Erets Sderot HaAhva 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Hahagshama Sderot Hahagshama Savyon 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Lotem 4 Lotem Tsiv'oni 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Lotem 10 Lotem Yasmin 0.32  0.32  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Lotem 31 Lotem 0.33  0.33  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Savyon Savyon Lotem 0.34  0.34  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Savyon Savyon Sahleb 0.36  0.36  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Hahagshama Sderot Hahagshama Savyon 0.38  0.38  Boarding & Alighting 
0.39  0.39  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - תנופה תנופה Hagshama 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Kidma Kidma תנופה 0.40  0.40  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Kidma Kidma HaHalomot 0.41  0.41  Boarding & Alighting 
Katzir Harish - Kidma Kidma התמדה 0.43  0.43  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services