Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 768 (Kavim)



Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station

Gisr A Zarka - Al-Quds School אשאטי
Station  Arrival Time   Departure Time   
Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station 0.00  0.00  Boarding 
Haifa - Andrei Saharov 10 Saharov 0.01  0.01  Boarding 
Haifa - Matam HaHagana 4 0.01  0.01  Boarding 
Tirat Carmel - HaHagana Nahum Hat 4 0.02  0.02  Boarding 
Hof Carmel - Tsrufa Junction 4 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Furaidis - Furaidis Junction 4 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Zikhron Ya'akov Industrial Zone 4 0.22  0.22  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Zikhron Ya'akov 4 4 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ma'agan Mikha'el Junction 4 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Bet Hananya Intersection 6531 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Taninim River Nature Reserve 0.28  0.28  Alighting 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Gisr A Zarka 19 0.28  0.28  Alighting 
Gisr A Zarka - El בחר Kupat Holim Gisr A Zarka 0.30  0.30  Alighting 
Gisr A Zarka - El בחר Almanara High School 0.30  0.30  Alighting 
Gisr A Zarka - Al-Quds Cemetery 0.31  0.31  Alighting 
Gisr A Zarka - Al-Quds HaHof 0.31  0.31  Alighting 
Gisr A Zarka - Al-Quds School אשאטי 0.31  0.31  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תנופה  בית שמש אקספרס  טראנס ירושלים  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services