Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 768 (Kavim)



Gisr A Zarka - High School Gisr A Zarka

Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Gisr A Zarka - High School Gisr A Zarka 0.00  0.00  Boarding 
Gisr A Zarka - Kupat Holim Gisr A Zarka 0.00  0.00  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב 147 Community Center 0.00  0.00  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב 127 Gisr A Zarka 20 0.01  0.01  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב 113 Gisr A Zarka 7 0.01  0.01  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב 77 Gisr A Zarka 17 0.01  0.01  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב 33 Kindergarten Gisr A Zarka 0.02  0.02  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב 1 Gesher Nahal התנינים Gisr A Zarka 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Bet Hananya Junction 4 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ma'agan Mikha'el Junction 4 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Zikhron Junction 4 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Zikhron Police Junction 4 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Zikhron Ya'akov Industrial Zone 4 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Furaidis - Fureidis Junction 4 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Tsrufa Junction 4 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Haifa - HaHagana Pinkhas Rotenberg 4 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Haifa - Andrei Saharov 3 Matam 0.31  0.31  Alighting 
Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station 0.33  0.33  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  כרמלית  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות שי-לי  מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  מוניות חי בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services