Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 768 (Kavim)



Gisr A Zarka - Al-Quds Al-Quds

Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station
Station  Arrival Time   Departure Time   
Gisr A Zarka - Al-Quds Al-Quds 0.00  0.00  Boarding 
Gisr A Zarka - Al-Quds Football Field 0.00  0.00  Boarding 
Gisr A Zarka - El בחר High School Gisr A Zarka 0.01  0.01  Boarding 
Gisr A Zarka - El בחר Kupat Holim Gisr A Zarka 0.01  0.01  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Community Center 0.01  0.01  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Gisr A Zarka 7 0.02  0.02  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Gisr A Zarka 17 0.02  0.02  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Kindergarten Gisr A Zarka 0.03  0.03  Boarding 
Gisr A Zarka - Omer Ben אלחטאב Gesher Nahal התנינים Gisr A Zarka 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Bet Hananya Junction 4 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Ma'agan Mikha'el Junction 4 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Zikhron Junction 4 0.09  0.09  Boarding & Alighting 
Zikhron Ya'akov - Zikhron Ya'akov Industrial Zone 4 0.10  0.10  Boarding & Alighting 
Furaidis - Fureidis Junction 4 0.11  0.11  Boarding & Alighting 
Hof Carmel - Tsrufa Junction 4 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Haifa - HaHagana Pinkhas Rotenberg 4 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Haifa - Andrei Saharov 3 Matam 0.31  0.31  Alighting 
Haifa - Andrei Saharov ת Hof HaCarmel Train Station 0.33  0.33  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services