Time Tables & Routes     Services Index     Download Android App     Found a Mistake    

   


Line Route 9 (Kavim)



Binyamina Giv'at Ada - HaTahana 54 ת Binyamina Train Station HaTahana

Or Akiva - Beti and Yosef קופלוביץ קופלוביץ Weizmann
Station  Arrival Time   Departure Time   
Binyamina Giv'at Ada - HaTahana 54 ת Binyamina Train Station HaTahana 0.00  0.00  Boarding 
Binyamina Giv'at Ada - Mitzpe Yami Binyamina HaAliya HaHagana 0.01  0.01  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Mitzpe Yami Binyamina HaAliya HaAtsma'ut Road 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Road 653 HaSade 653 0.02  0.02  Boarding & Alighting 
Binyamina Giv'at Ada - Binyamina Junction 0.03  0.03  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaZayit HaZayit Arava 0.04  0.04  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaIlan 16 HaIlan HaHaruv 0.05  0.05  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaHaruv 7 HaIlan Hahadas 0.06  0.06  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Hahadas 21 Hahadas Sfinat Egoz 0.08  0.08  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Karmel 27 Karmel Hatavor 0.12  0.12  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaCarmel 35 HaCarmel Har HaMoriya 0.13  0.13  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Har Sinai הר Sinai Harei Menashe 0.15  0.15  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Yerushalayim Boulevard High School Religious Yerushalayim Boulevard 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Yerushalayim Boulevard 4 שד Jerusalem Shalom Aleihem 0.16  0.16  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Ibn Gabirol אבן Gvirol Hayim Hazaz 0.17  0.17  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Hayim Hazaz David Elazar Hayim Hazaz 0.18  0.18  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Aliza Yansen School Iansen Aliza Yansen 0.19  0.19  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaNassi Boulevard Weizmann שד HaNasi Weizmann Alley חי Tayb 0.20  0.20  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaNassi Boulevard Weizmann Weizman Herzog 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaNassi Boulevard Weizmann HaNassi Boulevard Weizmann Rothschild 0.21  0.21  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Sderot Shidlovski Sderot Shidlovski Nili 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Beti and Yosef קופלוביץ Beti and Yosef קופלוביץ Sderot Shidlovski 0.23  0.23  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaNassi Boulevard Weizmann HaNasi Shderot Weizman HaGefen 0.24  0.24  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaShikmim 5 Square צרנין Road 6511 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Mikhael גלפנשטיין Atidim School 0.26  0.26  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Sderot David HaMelech Sderot David HaMelech גלפנשטיין 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Sderot David HaMelech Sderot David HaMelech HaSigalit 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Sderot David HaMelech Sderot David HaMelech HaRimon 0.28  0.28  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaRimon HaRimon Sderot David HaMelech 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaRimon 20 HaRimon Hateena 0.29  0.29  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Tamar Tamar HaGefen 0.30  0.30  Boarding & Alighting 
Or Akiva - HaGefen HaGefen Weizmann 0.31  0.31  Boarding & Alighting 
Or Akiva - Beti and Yosef קופלוביץ קופלוביץ Weizmann 0.32  0.32  Alighting 



New Search




   

Legal Notice | Add to Favorites | Advertising Options | Info for Time Table Controllers | Contact Us | תיק טיק טק

Egged  Dan  Metronit  Kavim  Afikim  Metropoline  Nateev Express  G B Tours  NTT  Nazareth United  Golan  Dan South  Dan Be'er Sheva  Superbus  Galim  Egged Transport  Fast Lane  Train  Carmelit  CityPass  Arkia  Israir  מועצה אזורית אילות  כרמלית  תבל  כבל אקספרס  תנופה  בית שמש אקספרס  אקסטרה  ירושלים-רמאללה איחוד  ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד  ירושלים-אלווסט איחוד  ירושלים-הר הזיתים  ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד  ירושלים-דרום איחוד  ירושלים-צור באהר איחוד  מוניות מטרו קו  מוניות שי-לי של   מוניות מאיה יצחק שדה  מוניות שירן נסיעות   מוניות יהלום תחבורה  מוניות גלים  אודליה מוניות בעמ  מוניות רב קווית 4-5  מוניות הדר לוד  

This site was built and is being maintained by Panther Internet Services