English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים כפר ביאליק - רשימת קווים שעוברים בכפר ביאליק
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
רכבת
רכבת
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
631
קידמה (קידמה / התמדה)
ת. רכבת חוצות המפרץ
ת. רכבת חוצות המפרץ
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
180
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
188
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
960
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
50
שדרות דוד רוז (טכניון / מעונות העמים)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
שדרות דוד רוז (טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
297
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
כביש 396 / ''בי''ח הדסה עין כרם'' (396)
שדרות דוד רוז (טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
784
הרב רפאל קצנלבוגן 96 (כפר שאול / קצנלבוגן)
רבי שלמה זלמן דרוק 82 (דרוק / קהילות יעקב)
שדרות דוד רוז (טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
784
תל אביב
חיפה
חיפה - טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
826
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
דליה (דליה / כליל החורש)
הגליל (הגליל / צפרירים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
407
הגליל 16 (נופית / יציאה)
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
הגליל 16 (נופית / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
836
ת. מרכזית טבריה/רציפים (411)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
צומת השומרים (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
49
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
הזית 4 (הזית / לניאדו)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
46
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
שדרות אריאל שרון / שדרות מנחם בגין
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
202
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
221
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
691
מרכז מיר''ב
אנדרי סחרוב (ת. רכבת חוף הכרמל)
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
692
מרכז מיר''ב
אנדרי סחרוב (ת. רכבת חוף הכרמל)
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
768
אלקודס (אלקודס)
אנדרי סחרוב (ת. רכבת חוף הכרמל)
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
921
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
מת''מ / ההגנה (4)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
777
אחמד אבו עסבה (מסוף ג'ת)
אנדרי סחרוב (ת. רכבת חוף הכרמל)
אנדרי סחרוב 3 (מת''מ)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
910
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
אנדרי סחרוב 3 (מת''מ)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
940
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
אנדרי סחרוב (ת. רכבת חוף הכרמל)
אנדרי סחרוב 3 (מת''מ)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
947
ת. רכבת קרית אריה
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
אנדרי סחרוב 3 (מת''מ)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
940
חיפה
ירושלים
חיפה - מתמ
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
947
פתח תקוה
חיפה
חיפה - מתמ
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
845
הרב ש''י זווין (הרב ש''י זווין / הרב וינוגרד)
שדרות גולדה מאיר (שדרות גולדה מאיר / יצחק מירסקי)
יציאה לכביש 77 (צומת ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
846
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
יציאה לכביש 77 (צומת ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
יציאה לכביש 77 (צומת ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
968
יפו 224 (ת. מרכזית ירושלים / יפו)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
יציאה לכביש 77 (צומת ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
846
תל אביב
צפת
צומת ישי - צומת ישי / כביש 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תל אביב
כרמיאל
צומת ישי - צומת ישי / כביש 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
847
רעננה
חצור הגלילית
צומת ישי - מחלף ישי / כביש 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
847
מסוף משה ארנס / רציפים
מסוף חצור הגלילית / הורדה
יציאה לכביש 77 (מחלף ישי / כביש 77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
426
הגיא 7 (קרית החינוך)
אזור תעשיה שגיא 2000 3
צ.רמת ישי מערב (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
צ.דמיידה (784)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
באר שבע
כרמיאל
דמיידה - צומת דמיידה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
117
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
הגיא 7 (קרית החינוך)
צומת כפר יהושע (722)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
184
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
קופת חולים
צומת כפר יהושע (722)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
185
ת. רכבת כפר יהושע / איסוף
בית ספר מגידו / 6953 (6953)
צומת כפר יהושע (722)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
56
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
הגיא (קרית חינוך / הגיא)
צומת התשבי (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
156
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
צומת התשבי (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
157
התמר (התמר / התאנה)
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
18
מסוף קניון ג'י / רציפים
הגיא 7 (קרית החינוך)
המרגנית 38 (המרגנית / הסיגלית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
95א
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
המרגנית 38 (המרגנית / הסיגלית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
97
בי''ס הדסים
התמר (התמר / התאנה)
המרגנית 38 (המרגנית / הסיגלית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
19
קיבוץ רשפים
ת. רכבת בית שאן / הורדה
צ.יקנעם עילית (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
16
מסוף קניון ג'י / רציפים
הגיא 7 (קרית החינוך)
מסוף קניון ג'י / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
694
מרכז מיר''ב
דרך המסילה (ת. רכבת בנימינה)
מורד הכרמל (מושב כרם מהר''ל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
693
מרכז מיר''ב
דרך המסילה 71 (ת. רכבת בנימינה)
מרכז מיר''ב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט