English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים קיבוץ סאסא - רשימת קווים שעוברים בקיבוץ סאסא
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד
846
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת מירון (866)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
846
תל אביב
צפת
מושב מירון - צומת מירון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
44
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אלג'רמק 98 (מסעדת אלשריף)
אלג'רמק 98 (מסעדת אלשריף)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
39
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אשכר (בית ספר כפר ורדים)
יסמין 29 (יסמין / קורנית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
41
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
יסמין 29 (יסמין / קורנית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
4
מעלה הברוש 53 (שכונה בדואית 1)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
ההגנה 36 (ההגנה / השומר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
43
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
כיכר המזרקה (8545)
מעלה הבנים 26 (מעלה הבנים / הרב משאש)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
17
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
צה''ל (חטיבת ביניים / אלעזר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
88
בי''ס מקצועי / טמרה
אל קודס (כיכר השעון)
צה''ל (מסעף בית העלמין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
34
ראס אל עין 2
כחול (תרדיון / מכללת וינגייט)
ראס אל עין 2
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
60
תחנה לבריאות המשפחה
מתחם ביג כרמיאל
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
61
תחנה לבריאות המשפחה
מתחם ביג כרמיאל
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
178
ראמז בושניק (כפר מנדא / כניסה)
מתחם ביג כרמיאל
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
265
מתחם ביג כרמיאל
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מתחם ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
290
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
299
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
42
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
57
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
63
סחנין עיריה
ת. רכבת כרמיאל
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
242
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
ת. רכבת כרמיאל
ת. רכבת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תל אביב
כרמיאל
כרמיאל - נשיאי ישראל / אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
באר שבע
כרמיאל
כרמיאל - נשיאי ישראל / אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
260
תחנה מרכזית כרמיאל / רציפים
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
968
יפו 224 (ת. מרכזית ירושלים / יפו)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
292
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
מגרש כדורגל
צומת כרמיאל מערב (784)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
139
ירוק (תרדיון / ביטוח לאומי)
הגפן (הברוש / הרימון)
צומת כרמיאל מערב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
58
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
59
צומת דיר חנא
מכללת מרכז אליאס
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
68
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
169
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דייר חנא ו' / כביש ראשי
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
240
שעב / כביש ראשי
מכללת עמק יזרעאל
צ.דיר חנא (805)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
488
ראמז בושניק (כפר מנדא / כניסה)
מכללה איזורית עמק הירדן (92)
צ.דיר חנא (805)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
1
סחנין עיריה
כחול (תרדיון / מכללת וינגייט)
אלרוויס (אלרויס ו' / אלדוחה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
56
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
מוופק דיאב 9 (כביש 500 / א שייח' אמין טריף)
אלגליל (סח'נין יציאה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
65
אל סלאם 1 (צומת עיאדאת / גריפאת)
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
158
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
296
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
109
שעב / כניסה
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה לבריאות המשפחה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
293
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
297
שעב / כביש ראשי
אוניברסיטה / רב תכליתי
שעב / כביש ראשי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
305
בית העם
שדרת החרוב 10 (בר לב 2)
שכונת חיילים אלח'רוב / אמצע
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
307
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
כאבול ו' / יציאה
בי''ס אל נור א'
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
343
ת. רכבת אחיהוד / רציפים
חניון נוף הגליל
מסעף בר לב (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
94
בית ספר מאר אליאס
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
143
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
העיר העתיקה
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
157
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
בנק מרכנתיל
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
255
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית מרקחת
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
298
כאבול כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
52
ראמז בושניק (כפר מנדא / כניסה)
מכללת מרכז אליאס
כאוכב ג' / כיכר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
490
אל קודס (אל קודס / בנק לאומי)
מכללה איזורית עמק הירדן (92)
צומת גבעת אבני / לביא (77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
17א
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
אל פירוז (בית ספר ה')
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
18
שדרות ששת הימים (שדרות ששת הימים / כליל הכורש)
ביג נהריה
אל ח'וארמזי (אל ח'וארמזי / אל פרוז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
18א
אל קודס (ביר אלטירה כניסה)
אל קודס (כיכר אלמעסרה)
אל ח'וארמזי (אל ח'וארמזי / אל פרוז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
168
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
עת'מאן בן עפאן (עות'מאן בן עפאן / אל עין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
170
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
עת'מאן בן עפאן (עות'מאן בן עפאן / אל עין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
308
אל רויס (אלרויס / אלזראעיה)
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
א שריף (בלאט א דאמון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
327
אל קודס (אל קודס / בנק לאומי)
דרך קרית עמל (מכללת אורנים)
א שריף (בלאט א דאמון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
166
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אום אלשתוייה
דוכיפת 2 (מצפה אביב ג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט