English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים עתניאל - רשימת קווים שעוברים בעתניאל
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד תעבורה
254
שדרות כלב בן יפונה (שד. כלב בן יפונה / דוד המלך)
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
עותניאל / יציאה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
440
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
עותניאל / יציאה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
259
כרמל / יציאה
אליעזר וצילה מרגולין (אליעזר וצילה מרגולין / גוזלן)
תמר (מזכירות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
252
הר עמשא מרכז
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
תמר (מזכירות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
250
כרמל / יציאה
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
מצפה עשהאל 317
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד תעבורה
253
הגבעה ('טנא עומרים א)
יהושע חנקין (ת.מרכזית באר שבע / הורדה)
תומר (טנא עומרים / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
164
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
אמציה / מרכז
כביש 358 / מבוא מרשם (358)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
26
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
אשכולות / מזכירות
אשכולות / מזכירות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
28
ברקוביץ' (מסוף גולדה / רציפים)
מסוף קרית אונו
דרך הבשור 82 (ד.הבשור / עופרים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
28א
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תיכון מיתרים
דרך הבשור 82 (ד.הבשור / עופרים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן בדרום
57
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
מחנה שומריה (שפיפון)
מסעף שומריה (358)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
21
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
דריג'את 3112
דריג'את 3112
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
4
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
אלנור (אלנור / אלקאהרה)
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
62
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
262
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
682
מכללת אחוה (3823)
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
אלסלאם (אלסלאם / אלתקוא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
468
בי''ס אלמותנבי
תחנה מרכזית אשקלון / הורדה
מועצה מקומית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
688
מכללת אחוה (3823)
יהודה 49 (יהודה / תחנה מרכזית)
מועצה מקומית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
40
עומר אלמוכתאר (גן ציבורי מרכז העיר)
בי''ס אלמותנבי
אלסלאם (קופת חולים כללית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
423
אלסלאם (חממות)
בי''ס אלמותנבי
אלסלאם (קופת חולים כללית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
389
תל אביב
ערד
מח.נבטים - צומת נבטים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
421
עין בוקק
תל אביב
מח.נבטים - צומת נבטים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
20
תחנה מרכזית כפ''ס / רציפים
וייצמן 153 (תחנה מרכזית כפ''ס / ויצמן)
צומת נבטים (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
120
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
בי''ס אלמותנבי
צומת נבטים (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
388
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
יהודה 49 (יהודה / תחנה מרכזית)
צומת נבטים (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
389
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
מואב 112 (מלון יפה נוף)
צומת נבטים (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
421
ת. רכבת תל אביב סבידור / רציפים A
מצדה
צומת נבטים (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
689
בית ספר לחינוך מיוחד
מכללת אחוה (3823)
צומת נבטים (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
126
כיכר מוסא עלי
תחנה מרכזית באר שבע / הורדה
צומת חורה (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
400
ת. רכבת להבים רהט
מלון הוד המדבר
צומת חורה (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
30
ז'בוטינסקי (תיכון הדרים / ז'בוטינסקי)
השונית / יורדי ים
מחלף מיתר לצפון 31
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
425
אלסלאם (חממות)
אבן רושד (אזור תעשיה תל שבע)
מחלף מיתר לצפון 31
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
384
באר שבע
עין גדי
צומת שוקת - מחלף מיתר לערד
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
384
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
בית ספר שדה
מחלף מיתר לערד (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
386
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
יהודה 49 (יהודה / תחנה מרכזית)
מחלף מיתר לערד (31)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
גלים
461
בית ספר לחינוך מיוחד
תחנה מרכזית אשקלון / הורדה
צומת אום בטין (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
684
מכללת אחוה (3823)
אבן רושד (אזור תעשיה תל שבע)
צומת אום בטין (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
37
תחנה מרכזית כפ''ס / רציפים
צאלח אלדין 27 (בי''ס עומר בן אל ח'טאב)
תפוז 142 (תפוז / החורשה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
10
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שדרות אהרון קציר (בי''ח שיב''א / שדרות אהרון קציר)
אבן רושד (מגדל מים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
15
איזור התעשיה כפר סבא
דפנה 1 (דפנה / התדהר)
אבן רושד (מגדל מים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
137
מסוף אונברסיטת ת''א
וייצמן (מסוף יהוד / הורדה)
עומרים (אזור תעשיה עומר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
67
בית הלוחם
קאסר א סיר 1
בי''ס נווה מדבר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן באר שבע
2
שדרות הצנחנים (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב)
מסוף רמות
פרופסור אברהם אמיר 48 (פרופסור אברהם אמיר / שמואל פלדברג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן באר שבע
2א
שדרות הצנחנים (שד. הצנחנים / צבי בן יעקב)
מסוף רמות
פרופסור אברהם אמיר 48 (פרופסור אברהם אמיר / שמואל פלדברג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
50
בית ספר לחינוך מיוחד
יהודה הלוי 119 (מכללת קיי / יהודה הלוי)
בית פלט / אבו קוידר 25
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
49
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים בינעירוני
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
בית פלט מערב (25)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
דן באר שבע
14א
ת. רכבת ב''ש צפון
הבונים 60 (חניון רכב כבד / הבונים)
בית הלוחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
70
אנצו סירני 14 (אנצו סירני/הכובשים)
אז''ר 44 (קרית חינוך / אז''ר)
בית הלוחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
322
בית הלוחם
יצחק שמיר 4 (יצחק שמיר / אחת עשרה נקודות)
בית הלוחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
342
דרך הצדיק באבא יגו (המעפילים / דניאל)
בית הלוחם
בית הלוחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט