English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים פלך - רשימת קווים שעוברים בפלך
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד
78
אחד העם 2 (ת. מרכזית חדרה)
יציאת אירופה 3 (יציאת אירופה / קיבוץ גלויות)
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
55
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית ספר אורט (672)
אלגליל (סחנין יציאה מערבית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
173
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית עלמין
אלג'למה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
174
אוניברסיטה / רב תכליתי
אל בוסתאן (כפר מנדא / בנק)
אל בוסתאן (אחמד חוסין עלאם / אל בוסתאן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
3
שכונה מערבית
אלמקאזח
מרכזית הקריות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
208
רכבל / העלייה השנייה
חלוצי התעשייה 90 (חלוצי התעשייה / הגומא)
הדשנים 5 (דרך הדשנים / צומת קרית אתא)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
296
מסוף אום אל פחם
אוניברסיטה / רב תכליתי
70 / 75 (יגור / כפר חסידים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
774
אוניברסיטה / רב תכליתי
טארק עבד אל חי (חט''ב א / עבד אל חי)
מחלף יגור (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
796
ביר אל סיכה (574)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מחלף יגור (70)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
79
חיפה
נשר
חיפה - תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
70
זלמן שז''ר 37 (זלמן שזר / חיל הים)
גולדה מאיר 28 (גולדה מאיר / הסחלב)
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
71
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
השיטה (השיטה / החרוב)
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
79
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
הכלניות (הכלניות / התשבי)
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
146
תחנה תפעולית מסוף וולפסון
קניון איילון
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים עירוני
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
76
ליאון בלום 7 (ליאון בלום)
דרך השלום 32 (דרך השלום / ברק)
דרך בר יהודה (בר יהודה / דרך משה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
77
דרך שמחה גולן (גרנד קניון / שמחה גולן)
מסוף יגור (7521)
אצטדיון נשר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
112
השיטה 17 (השיטה / מגרשי טניס)
תחנה מרכזית חוף הכרמל / הורדה
הזית (הזית / היסמין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
112
חיפה
נשר
נשר - הזית / היסמין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
50
שדרות דוד רוז (טכניון / מעונות העמים)
הקידמה 6 (הקידמה / העוצמה)
שדרות דוד רוז (טכניון / ביוטכנולוגיה ומזון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
58
ת. רכבת חיפה מרכז
בית ספר אורט (672)
ת. רכבת חיפה מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
791
אורוגואי 12 (מרכז מסחרי / אורוגוואי)
איגרות משה 2 (אגרות משה / חזון איש)
שדרות המגינים 68 (המגינים / עין דור)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
37א
עליית הנוער (ת. רכבת בת גלים)
בית ספר אורט (672)
הרצל (בית הקרנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
54
תיכון המושבה / חלומות
בית ספר נילי
מרכז מסחרי (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
795
הרצוג 4 (הרצוג / צדוק)
משה שרת 40 (משה שרת / מפרץ שלמה)
מרכז מסחרי (672)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
27
אוניברסיטה / איי. בי. אם
בית אורן / מרכז
אוניברסיטה / רב תכליתי
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט