English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים סלמה - רשימת קווים שעוברים בסלמה
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נסיעות ותיירות נצרת
385
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
65
אל סלאם 1 (צומת עיאדאת / גריפאת)
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
242
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
ת. רכבת כרמיאל
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / הדקל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
963
תחנה מרכזית ק''ש / רציפים
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
יציאה לכביש 65 (מחלף עילבון / לדרום)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
337
מסגד
אוניברסיטה / רב תכליתי
שכונה צפונית
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
32
אסלאם (מחלף טורען)
החשמל 23 (החשמל / חט' כרמלי)
אבן סינא 31 (כיכר מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
430
חיפה
טבריה
מח.שמשון - צ.מחנה שמשון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
430
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת מחנה שמשון 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
432
גשר / מרכז
תחנה מרכזית המפרץ
צומת מחנה שמשון 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
434
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
צומת מחנה שמשון 77
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
306
ראמז בושניק (כפר מנדא / מרכז מסחרי)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסגד אלשוהדא (151)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
4
מעלה הברוש 53 (שכונה בדואית 1)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
אזור תעשייה צפת ב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
334
צ.נצרת צפון ב 754
אוניברסיטה / רב תכליתי
צומת בית רימון (77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
352
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דרך הציונות (הציונות / ציפורי)
צומת בית רימון (77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
174
אוניברסיטה / רב תכליתי
אל בוסתאן (כפר מנדא / בנק)
אל בוסתאן (אחמד חוסין עלאם / אל בוסתאן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
2
מצדה 8 (מצדה / חרמון)
קהילת יהדות צרפת 25 (דולב / קהילת יהדות צרפת)
דוד אלעזר (דוד אלעזר / דרך הרמב''ם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
333
הגליל 101 (הגליל / א רינה)
אוניברסיטה / רב תכליתי
כפר כנא ז' / בי''ס חט''ב א 754
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
335
כפר כנא ב' / בי''ס חט''ב א 754
מחנה ג'למה (7723)
כפר כנא ז' / בי''ס חט''ב א 754
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
311
הושעייה
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
יציאה לכביש 77 (מחלף הושעיה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
336
אלבייאדה
אוניברסיטה / רב תכליתי
בית ספר אל אמל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
340
כרכום 12 (גן ילדים / כרכום)
האיצטדיון 9 (האיצטדיון / החיטה)
שדרות מעלה יצחק / כרכום 7540
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
309
הרדוף / יציאה
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
אמת המים (חנתון / מרכז)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
342
חרוד (מרכז דדו / חרוד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
דליה (דליה / יקינטון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
826
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
דליה (דליה / כליל החורש)
דליה (דליה / יקינטון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
310
רבי יהודה הנשיא (מנזר סנטה אנה)
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
רבי יהודה הנשיא (מנזר סנטה אנה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
332
שדרות מעלה יצחק (מרכז מסחרי / שדרות מעלה יצחק)
ת. רכבת חיפה מרכז
שדרות מעלה יצחק (מרכז מסחרי / שדרות מעלה יצחק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
344
פאולוס השישי 89 (פאולוס השישי / תופיק זיאד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מחלף אלמשארף 79
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
353
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
מחלף אלמשארף 79
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
280
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
מכללת עמק יזרעאל
בית עלמין
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
13
פאולוס השישי 104 (תחנה מרכזית נצרת)
ספוריה 5
רואוס אל ג'יבאל (משטרה פיקוד צפון)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
3
דוד בן גאון 7 (דוד בן גאון / קרן קיימת לישראל)
אירית (קניון נהריה)
נצרת (מפעל קדמני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
12
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
זרזיר א' / כניסה מערבית 7626
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
14
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
אלעאסי 94 (טבאש ב)
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
331
פאולוס השישי 89 (פאולוס השישי / תופיק זיאד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
פאולוס השישי 84 (פאולוס השישי / תופיק זיאד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
167
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
סעד כניפס 41 (שכ' חיילים משוחררים 2)
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
797
אלמוטראן חג'אר 4 (עירייה / אל מוטראן חג'אר)
שדרות ג'יימס דה רוטשילד 15 (צומת דולפין)
תופיק זיאד 91 (חניון שפרעם)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
320
זרזיר א' / כניסה מערבית 7626
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
גבעת אלה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
49
אלבסאטין (כניסה ראשית)
אלמדרסה (בי''ס יסודי אלהייב)
אלתוראת' 40 (שכונת ג'ואמיס ג)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
67
אלעאסי 76 (טבאש א)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
אל סלאם (זרזיר / מסגד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
325
אלעאסי 94 (טבאש ב)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
אל סלאם (זרזיר / מסגד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
50
התקווה (מנשיית זבדה / מרכז 2)
מדאבס (בי''ס מקיף זרזיר)
מדאבס (בי''ס מקיף זרזיר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
51
2 9 (חג'אג'רה ג)
ואדי אל מאלכ 19 (בי''ס יסודי / חט''ב כעבייה)
גבעת רשיד 1 (64)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
81
8 12 (מסיטבה 1)
2 5 (בי''ס יסודי חגאגרה)
שכונת אלטואהר (7620)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
21
בית לחם הגלילית / כניסה
מחנה ג'למה (7723)
בית לחם הגלילית / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
87
מעלה השיזף (בי''ס שקד / מעלה השיזף)
היערה 56 ('יערה א)
בית לחם הגלילית / מרכז
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
426
הגיא 7 (קרית החינוך)
אזור תעשיה שגיא 2000 3
שדרות שאול עמור 14 (טאוור)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
68
הגליל 16 (נופית / יציאה)
מסוף מגדל העמק
השיטה (השיטה/תדהר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
358
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
מסוף מגדל העמק
שושנת העמקים 111 (שושנת העמקים / המשחק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
150
שדרות הבנים (שדרות הבנים / נוף העמק)
הוורדים (מנשיית זבדה / מזרח)
צ.מגדל העמק 75 / 7555 (75)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
193
שדרות יצחק רבין (יצחק רבין / דוד אלעזר)
דרך פיק''א (פיקא / הראל)
מסעף תל עדשים (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
301
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
מסעף תל עדשים (60)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
305
מסוף מגדל העמק / רציפים
המייסדים (צרכנייה)
שדרות הבנים (שדרות הבנים / דרך העמק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
191
הגליל 16 (נופית / יציאה)
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
הגליל 16 (נופית / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
22
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
ת. רכבת כפר יהושע / הורדה
חורש האלונים (אזור תעשיה רמת ישי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט