English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים אור הגנוז - רשימת קווים שעוברים באור הגנוז
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד
846
תל אביב יפו
צפת
מושב מירון - צומת מירון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
361
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת מירון (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
846
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צומת מירון (89)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
365
אלגליל (סחנין יציאה מערבית)
ירושלים (ת. מרכזית צפת)
צ.צפת דרום / אזור התעשיה 89
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
44
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אלג'רמק 98 (מסעדת אלשריף)
אלג'רמק 98 (מסעדת אלשריף)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
66
מרכז טניס
כניסה מערבית
ראמה בי''ס תיכון
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
93
בית ספר מאר אליאס
ראמה ה / יציאה
ראמה ו / כניסה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
295
ראמה ו / כניסה
אוניברסיטה / רב תכליתי
ראמה ו / כניסה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
34
ראס אל עין 2
כחול (תרדיון / מכללת וינגייט)
ראס אל עין 2
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
55
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
בית ספר אורט (672)
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
290
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
299
מגאר ג' / מרכז (806)
אוניברסיטה / רב תכליתי
מגאר ג' / מרכז (806)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
60
תחנה לבריאות המשפחה
מתחם ביג כרמיאל
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
61
תחנה לבריאות המשפחה
מתחם ביג כרמיאל
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
178
ראמז בושניק (כפר מנדא / כניסה)
מתחם ביג כרמיאל
מסוף אגד ביג כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
265
מתחם ביג כרמיאל
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
החרושת 68 (החרושת / בית עלמין)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
39
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
אשכר (בית ספר כפר ורדים)
יסמין 29 (יסמין / קורנית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
41
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
ז'בוטינסקי 55 (הרב קוק / ז'בוטינסקי)
יסמין 29 (יסמין / קורנית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
28
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
אלגליל (סחנין יציאה מערבית)
צומת צלמון / אלחמרה (805)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
240
שעב / כביש ראשי
מכללת עמק יזרעאל
צומת צלמון / אלחמרה (805)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
488
ראמז בושניק (כפר מנדא / כניסה)
מכללה איזורית עמק הירדן (92)
צומת צלמון / אלחמרה (805)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
43
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
כיכר המזרקה (8545)
הארזים 6 (הארזים / מעלה הבנים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
58
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
59
צומת דיר חנא
מכללת מרכז אליאס
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
68
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
דייר חנא ו' / כביש ראשי
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
169
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דייר חנא ו' / כביש ראשי
צומת דיר חנא
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
כרמיאל
חיפה
כרמיאל - נשיאי ישראל / אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
עכו
כרמיאל
כרמיאל - נשיאי ישראל / אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תל אביב יפו
כרמיאל
כרמיאל - נשיאי ישראל / אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
באר שבע
כרמיאל
כרמיאל - נשיאי ישראל / אילנות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
42
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / רציפים)
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
63
סחנין עיריה
ת. רכבת כרמיאל
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
242
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
ת. רכבת כרמיאל
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
260
תחנה מרכזית כרמיאל / רציפים
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
263
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
848
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
958
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
968
יפו 224 (ת. מרכזית ירושלים / יפו)
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
שדרות נשיאי ישראל (נשיאי ישראל / אילנות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
292
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
מגרש כדורגל
צומת כרמיאל מערב (784)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
302
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אל שאגור (בריאות השן)
אל ג'בל (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
139
ירוק (תרדיון / ביטוח לאומי)
הגפן (הברוש / הרימון)
צומת כרמיאל מערב
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
5
סחנין עיריה
סחנין עיריה
אליאסמין (אליאסמין / אלזנבק)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
2
סחנין עיריה
סחנין עיריה
ח'לת אלבסם (איצטדיון / אלדוחה ב)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
1
סחנין עיריה
כחול (תרדיון / מכללת וינגייט)
אלבלאנה (בי''ס תיכון / אלבלאני)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
56
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
מוופק דיאב 9 (כביש 500 / א שייח' אמין טריף)
אלגליל (סח'נין יציאה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
65
אל סלאם 1 (צומת עיאדאת / גריפאת)
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
158
פאולוס השישי 97 (תחנה מרכזית)
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
296
אלגליל (מכללת סח'נין / משרד הרישוי)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
אלגליל (סחנין כניסה מזרחית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
490
אל קודס (אל קודס / בנק לאומי)
מכללה איזורית עמק הירדן (92)
צומת פארק תעשיות קדמת (77)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
8
קרית ספורט / דרך עראבייה
קרית ספורט / דרך עראבייה
קרית ספורט / דרך עראבייה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
52
ראמז בושניק (כפר מנדא / כניסה)
מכללת מרכז אליאס
מסגד אלשוהדא (151)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
306
ראמז בושניק (כפר מנדא / מרכז מסחרי)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסגד אלשוהדא (151)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
174
אוניברסיטה / רב תכליתי
אל בוסתאן (כפר מנדא / בנק)
אל בוסתאן (אחמד חוסין עלאם / אל בוסתאן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט