English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים אבירים - רשימת קווים שעוברים באבירים
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
נתיב אקספרס
471
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
אשכר (אשכר / שניר)
ההגנה (ההגנה / אצ''ל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
281
מסעף סאסא (89)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
קרן היסוד 50 (קרן היסוד 1)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
284
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אל תיג'ארה (גאיה סנטר)
אלשארע אשמאלי (מועצה מקומית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
215
מרכזית המפרץ / שדרות ההסתדרות
שדרות נשיאי ישראל (שדרות נשיאי ישראל / אביב)
צ.כרמיאל (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
361
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית צפת / הורדה
צ.כרמיאל (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
380
כלא צלמון
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
צ.כרמיאל (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
500
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
צ.כרמיאל (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
דליות (קניון לב קצרין)
צ.כרמיאל (85)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
503
חיפה
קצרין
כרמיאל - צומת כרמיאל
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
כרמיאל
חיפה
כרמיאל - ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
8
האירוסים (האירוסים / פרג)
הרימונים 28 (הרימונים / האורנים)
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
261
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
262
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית כרמיאל / הורדה
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
265
מתחם ביג כרמיאל
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
ת. רכבת כרמיאל / רציפים
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
92
הרצל 4 (הרצל / גולני)
קניון עופר רחובות (ת. מרכזית רחובות / רציפים)
מצפה נוף 58 (מצפה נוף / הדס)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
84
ברל 16 (ברל / מנדלי מוכר ספרים)
החשמל 8 (החשמל / הגיבורים)
הפסגה (הפסגה / בית ספר פסגות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
85
החשמל 8 (החשמל / הגיבורים)
שדרות טרומפלדור 10 (טרומפלדור / התיכון)
הפסגה (הפסגה / בית ספר פסגות)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
282
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אבו סנאן חיילים משוחררים ב
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
271
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
החלוץ 24 (החלוץ / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
272
החלוץ 64 (החלוץ / מבצע קדש)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
החלוץ 24 (החלוץ / יהודה המכבי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
157
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
בנק מרכנתיל
בית מרקחת השלום
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
909
תל אביב יפו
נהריה
נהריה - צומת נהריה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
909
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
יאנוש קורצ'אק (ת. מרכזית נהריה / הורדה)
שדרות הגעתון 4 (צומת נהריה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
170
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
אל קודס (אל קודס / בנק הפועלים)
א שריף (בית ספר אלשריף ד)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
252
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
אריה דושניצקי (אריה דושניצקי / חיים ברלב)
אברהם בן שושן 78 (אברהם בן שושן / אברבאל)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
353
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
דרך המכללה (המכללה האקדמית גליל מערבי / דרך המכללה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
251
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
ספי ריבלין (חיים משה שפירא / אהובה עוזרי)
ספי ריבלין (חיים משה שפירא / אהובה עוזרי)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
151
דרך הארבעה (ת.מרכזית עכו / דרך הארבעה)
אום אלשתוייה
אלג'למה
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
24
אברהם שטרן 1 (היכל הספורט מלחה / אברהם שטרן)
(תחנת רכבת קלה הר הרצל)
יוסף לוי 37 (יוסף לוי / חרושת)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
171
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
יציאה משכונה דרומית
צ.פיוניר
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נתיב אקספרס
167
שדרות ההסתדרות (קניון לב המפרץ / ההסתדרות)
סעד כניפס 41 (שכ' חיילים משוחררים 2)
צומת שפרעם צפון 781
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
11
הסתת 19 (מרכז ביג / הסתת)
המלאכה 1 (בית אלמוג / המלאכה)
ש''י עגנון 3 (שי עגנון / שדרות חן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
13
האומן (האומן / ברעם)
ישעיהו 28 (כיכר השבת / ישעיהו)
ש''י עגנון 3 (שי עגנון / שדרות חן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
84א
בית ספר אורט ביאליק
גיורא 23 (יוספטל / מימון)
ש''י עגנון 3 (שי עגנון / שדרות חן)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
14
העלייה (תחנה תפעולית / ביטוח לאומי)
דרך אגודת ספורט מכבי (קניון מלחה / א''ס מכבי)
שדרות ח''ן (שדרות חן / הנס מולר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
342
חרוד (מרכז דדו / חרוד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף קיבוץ אפק (79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
434
תחנה מרכזית המפרץ / רציפים בינעירוני
411 (ת. מרכזית טבריה/הורדה)
מסעף קיבוץ אפק (79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
ג'י בי טורס
344
פאולוס השישי 89 (פאולוס השישי / תופיק זיאד)
תחנה מרכזית המפרץ / הורדה
מסעף קיבוץ אפק (79)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
145
ת. רכבת קרית אריה
מגרש אימונים מיתחם וולפסון הפועל תל אביב (מסוף וולפסון)
דרך עכו חיפה (דרך עכו חיפה / ירושלים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
210
דרך בגין (דרך בגין / יקינטון)
דוכיפת (דוכיפת / שלדג)
דרך עכו חיפה (דרך עכו חיפה / ירושלים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
1
תחנה מרכזית חוף הכרמל / רציפים עירוני
מרכזית הקריות
שדרות ירושלים (נווה גנים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
4
411 (ת. מרכזית טבריה/רציפים)
בר כוכבא 3 (אצטדיון עירוני)
שדרות ירושלים (נווה גנים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
15
חניון אגד
לובה אליאב (חניון אגד)
דרך עכו חיפה (דרך עכו / צור שלום)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
22
מרכז קריות איסוף
הרב מינץ 5 (מינץ / הרצוג)
מנחם בגין (בגין / תדהר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
22א
מרכז קריות איסוף
הרב מינץ 5 (מינץ / הרצוג)
מנחם בגין (בגין / תדהר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
52
הרב אברהם דוד רוזנטל (רוזנטל / כנפי נשרים)
(תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת)
מנחם בגין (בגין / תדהר)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
3
שכונה מערבית
אלמקאזח
מרכזית הקריות
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
12
האומן (ברעם / האומן)
כניסה ראשית / הדסה עין כרם
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
23
(תחנת רכבת קלה הר הרצל)
ד''ר רינגלבלום (בית ספר פולינסקי / ד''ר רינגלבלום)
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
137
אוניברסיטה / רב תכליתי
מרכזית הקריות
מרכז קריות איסוף
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
25
המייסדים (מרפאת זבולון)
דוכיפת (דוכיפת / שלדג)
דוכיפת (דוכיפת / סנונית)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
85א
ליאון בלום 7 (ליאון בלום)
המלך שאול 15 (המלך שאול / המלך דוד)
התל 11 (התל / חיים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
92א
ש''י עגנון (בית ספר יצחק נבון)
שדרות גושן 1 (שדרות גושן / דבורה)
שושנה דמארי (שושנה דמארי / עופרה חזה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט