English
לוחות זמנים ומסלולים
חברות וטלפונים
הורד אפליקציית אנדרואיד
מצאתי טעות
אוטובוסים אום אל פאחם - רשימת קווים שעוברים באום אל פאחם
חברה
מספר הקו
אזור
עוצר ב
אגד
821
רעננה
עפולה
אום אל פחם - כביש 65 / צומת אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
827
נוף הגליל
תל אביב יפו
אום אל פחם - כביש 65 / צומת אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
אשדות יעקב (איחוד)
תל אביב יפו
אום אל פחם - כביש 65 / צומת אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
נוף הגליל
ירושלים
אום אל פחם - כביש 65 / צומת אום אל פחם
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
4
יביע אומר (יביע אומר / שבט הלוי)
חושן משפט / אזור תעשייה ערבה
ג'דוע עליון (ג'דוע עליון / אקדמיה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
6
אדמורי ויז'ניץ (אדמורי ויזניץ / אבא שאול)
קדושת לוי 118 (קדושת לוי / ברוק)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
38
מסוף אום אל פחם
אל עריאן / מסגד
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
44
מסוף אום אל פחם
אחמד אבו עסבה (קופ''ח כללית)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
45
פינסקר (ת. מרכזית נתניה / רציפים)
ההרחבה (ההרחבה / הותיקים)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
46
מסוף אום אל פחם
(ת. רכבת חדרה)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
133
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
241
קדושת לוי 16 (קדושת לוי / שלום רב)
שיבת ציון (שיבת ציון / טללים)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
248
ערערה / כניסה 6524
תחנה מרכזית המפרץ
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
מטרופולין
298
מכללת בית ברל
א קודס (א קודס / אל מדינה)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
299
מסוף אום אל פחם
תמח''ת קומה 6 (ת.מרכזית תל אביב קומה 6 / הורדה)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
391
מסוף אום אל פחם
היצירה 22 (היצירה / האופן)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
720
תופיק זיאד (מרכז מסחרי ביג)
אלקאסמי (בי''ס אבן ח'לדון / אלקאסמי)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
750
פאולוס השישי (פאולוס השישי / 6177)
קובאא אלדאארי א
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
821
מסוף רעננה / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
825
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
נסיעות ותיירות נצרת
833
דליה 15 (דליה / כליל החורש)
ת. רכבת תל אביב סבידור / חנה וסע
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
834
צומת אשדות יעקב אחוד (90)
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / הורדה)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
840
תחנה מרכזית קומה 7 (ת.מרכזית תל אביב קומה 7 / רציפים)
תחנה מרכזית ק''ש / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
869
תחנה מרכזית עפולה / רציפים
(בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר)
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
870
תחנה מרכזית באר שבע / רציפים בינעירוני
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
953
תחנה מרכזית ירושלים קומה 3 / רציפים
תחנה מרכזית עפולה / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
955
חניון אגד / העבודה
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
אגד
959
411 (ת. מרכזית טבריה/רציפים)
תחנה מרכזית ירושלים / הורדה
כביש 65 / צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
62
מסוף אום אל פחם
תחנה לבריאות משפחה
צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
246
מסוף אום אל פחם
שפרינצק 8 (ת.מרכזית עפולה / שפרינצק)
צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
247
מסוף אום אל פחם
יוסף ברזילאי 4 (מרכז מסחרי / יוסף ברזילי)
צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
סופרבוס
296
מסוף אום אל פחם
אוניברסיטה / רב תכליתי
צומת אום אל פחם (65)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
2
שדרות בית שמאי / שדרות בית הלל
אבני נזר 44 (מרכז קסם / אבני נזר)
ג'דוע תחתון (ג'דוע תחתון 2)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
3
אור לציון אבא שאול (אבא שאול / אדמורי ויזניץ)
הרב קעניג 7 (בית הכנסת עטרת הנחל / הרב קעניג)
אל בוחתורי (ראס אל היש / גן משחקים)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
25
הנופר / האלמוגן
הדסים רציפים
אל מנסה (עין איברהים / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
39
מסוף אום אל פחם
מועויאה / מרכז
אל מנסה (עין איברהים / יציאה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
קווים
25א
דרך ואדי אלנסור
אל מנסה (עין אבראהים ג)
אל מנסה (עין איברהים / כניסה)
לוח זמנים
מסלול
תעריפים
חיפוש חדש
הקש על "לוח זמנים" או על "מסלול" עבור הקו המבוקש.
לקבלת הסבר על אילו נתונים מופיעים באתר לחץ על
הוראות שימוש באתר
.
הבהרות משפטיות
|
הוסף למועדפים
|
אפשרויות פירסום
|
מידע לסדרנים
|
צור קשר
|
תיק טיק טק
אגד
דן
מטרונית
קווים
אפיקים
מטרופולין
נתיב אקספרס
ג'י בי טורס
נסיעות ותיירות נצרת
אוטובוסים מאוחדים נצרת
גולן
דן בדרום
דן באר שבע
סופרבוס
גלים
אגד תעבורה
הנתיב המהיר
רכבת
כרמלית
סיטיפס
ארקיע
ישראייר
מועצה אזורית אילות
כרמלית
תבל
כבל אקספרס
תנופה
בית שמש אקספרס
אקסטרה
אקסטרה ירושלים
יונייטד טורס
ירושלים-רמאללה איחוד
ירושלים-אבו-תור-ענאתא איחוד
ירושלים-אלווסט איחוד
ירושלים-הר הזיתים
ירושלים - עיסאוויה מחנה שעפאט איחוד
ירושלים-דרום איחוד
ירושלים-צור באהר איחוד
מוניות מטרו קו
מוניות מאיה יצחק שדה
אודליה מוניות בעמ
מוניות רב קווית 4-5
דרך אגד עוטף ירושלים
אתר זה נבנה ומתוחזק ע"י
פנתר שירותי אינטרנט